İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 3.1.3 Beta 1 Yayınlandı

Apple bugün, watchOS 3’ün piyasaya sürülmesinden üç ay sonra, bir sonraki watchOS güncellemesi olan watchOS 3.1.3 güncellemesinin ilk beta sürümünü test amaçlı geliştiricilerle paylaştı.

teknik destek

watchOS 3.1.3, iPhone’daki Apple Watch uygulaması üzerinden, Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne giderek indirilebilir. Güncelleştirmeyi yüklemek için, Apple Watch’un yüzde 50 oranında bir şarja sahip olması gerekiyor ve cihazın şarj cihazına yerleştirilmiş olması önemli. Bununla birlikte saatinizin iPhone’un kapsama alanında olması ve son olarak watchOS 3.1.3 beta 1’i yüklemeke için iOS 10 yüklü bir iPhone’a kesinlikle ihtiyacınız bulunmaktadır.

Hangi yeni özelliklerin veya hangi hata düzeltmelerinin watchOS 3.1.3 güncellemesine eklendiğini henüz bilmiyoruz ancak bir şey keşfedersek bunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu watchOS betasının büyük arayüz değişiklikleri yerine küçük hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanarak gelen bir güncelleme.

watchOS 3.1.3 beta 1, watchOS 3.1.1 sürümünün bazı Apple Watch Series 2 cihazlarını kullanılamaz hale getirdikten sonra geri çekilmesinden kısa bir süre sonra geliyor. Apple, hatayı düzelterek watchOS 3.1.1’in güncellenmiş bir sürümünü yeniden yayınlamadı. Bu nedenle pek çok kullanıcı watchOS 3.1’i Apple Watch’u üzerinde çalıştırıyor.

teknik destek