watchOS 3.1 ve tvOS 10.0.1 Güncellemeleri Yayınlandı!

watchos-3-guncellemesi-apple-watch

Apple hem watchOS 3.1 hem de tvOS 10.0.1 güncellemelerini yayınladı. Yaklaşık bir aydır testleri süren bu sürümlerin büyük hata düzeltmelerini ve güvenlik iyileştirmelerini beraberinde getirdiğini öncelikle belirtelim.

teknik destek

tvOS 10.0.1 Güncellemesi

tvOS 10 güncellemesi büyük yeniliklerden öte orta düzey yenilikleri lanse edildiği gün bize göstermişti. O günden bu yana tespit edilen tüm hatalar ve güvenlik sorunları Apple tarafından titizlikle dikkate alınmış ve tüm bunlar tvOS 10.0.1 güncellemesi ile çözülmüş durumda. Yani aslen tvOS 10.0.1 güncellemesinin kaputun altına odaklı bir güncelleme olduğunu belirtelim.

Güncellemeyi 4. nesil Apple TV sahipleri şu anda OTA yolu ile indirebilirler.

watchOS 3.1 Güncellemesi

watchOS 3.1 güncellemesine gelecek olursak, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2 ve Apple Watch Nike + için etkin bir ara güncelleme olduğunu belirtelim. 7 Ekim’de lanse edilen watchOS 3’ün üstüne gelen ilk büyük güncelleme bu. Güncellemeyi iOS 10 yüklü iPhone’unuz üzerinden, Apple Watch uygulaması > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Güncellemeyi cihazınıza sorunsuz yüklemek için Apple Watch’unuzun şarj cihazına takılı olduğundan ve en az %50 şarj seviyesine sahip olduğundan emin olun.

müşteri hizmetleri