watchOS 3.2 Güncellemesi Yayınlandı

watchOS 3.2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, yedi geliştirici betası ile birlikte testlerini sürdürdüğü ve tamamladığı watchOS 3.2 güncellemesini yayınladı. watchOS 3.2 güncellemesi ile hayatımıza ilginç bir özellik giriş yapmış oldu.

teknik destek

watchOS 3.2 hem Apple Watch Series 1 hem de Apple Watch Series 2’ler için şimdi indirilebilir ve yüklenebilir. Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için iPhone’unuzun ana ekranında yer alan Apple Watch uygulamasını kullanarak, Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne gitmeniz yeterli. Bu menü üzerinden güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncellemeyi indirebilmek ve yüklemek için Apple Watch’unuzun en az %50 şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’a bağlı olması gerektiğini unutmayın.

watchOS 3.2 Yenilikleri

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, watchOS 3.2 hayatımıza ilginç bir özellik giriş yaptı. iPhone’lara geleceği düşünülen Tiyatro Modu Apple Watch’lara geldi. Bu mod her ne kadar beklenene göre farklı bir çalışma yapısına sahip olsa da yine de kullanılabilirlik açısından oldukça iyi durumda.

Apple Watch’a gelen Tiyatro Modu ile cihazınızı hızlıca sessize alabilir ve kol hareketi ile ekranın açılmasını önleyebilirsiniz. Tiyatro Modu etkinken yine haptic geribildirimleri almaya devam edeceksiniz ama ekran açılmayacak. Bildirimleri görüntüleyebilmek için ekrana dokunmanız veya Digital Crown’ı kullanmanız gerekiyor.

Tiyatro Modu’na Apple Watch’unuzun Kontrol Merkezi üzerinden erişebilirsiniz.Tiyatro Modu

watchOS 3.2 güncellemesi ayrıca Siri’ye Apple Watch için gelişmiş bazı yetenekleri de getiriyor. Artık Apple Watch’unuz üzerinden Siri ile kullanıcılara mesaj, para gönderebilir, yolculuk, araç gezisi planlayabilir, arama yapabilir veya fotoğraflar arasında arama yaptırabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.