İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 3 Beta 4 ve tvOS 10 Beta 4 Yayınlandı

Apple geliştiriciler için watchOS 3 ve tvOS 10 için yeni beta sürümlerini yayınladı. Hata düzeltmelerini ve yükseltmelerini içeren yeni watchOS 3 beta 4 ve tvOS 10 beta 4’ü yayınlamış durumda. Beta güncellemeleri geliştiriciler için kullanılabilir.

watchOS 3 beta 4’te daha çok hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri bulunuyor. Bir önceki beta büyük ölçüde işletim sistemi ve üçüncü parti uygulamalar için bazı önemli performans iyileştirmeleri ile gelmişti. watchOS 3’ün bir parçası olan yeni özelliklerinden Kontrol Merkezi, Dock, yeni saat yüzleri, arka planda uygulama gibi özellikler kullanımına sunulmuştu. watchOS 3 beta 4’ü Apple Watch’unuza OTA yolu ile yüklemek için Apple’ın geliştirici merkezinden konfigürasyon profilini yüklemeniz gerekmektedir.

tvOS 10 beta 4’de şu anda geliştiriciler için kullanılabilir. tvOS 10’un son betasında da yeni özellikler geliyor. tvOS 10 beta sürümü sadece 4. nesil Apple TV için mevcut ve kullanılabilir. OTA güncellemesi yolu ile cihazınızı güncellemek için geliştirici merkezi üzerinden konfigürasyon profilini yüklemeniz gerekiyor.