İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 4.3 AirPower Kablosuz Şarj Desteği Geliyor!

iOS 11.3 beta sürümüyle eş zamanlı olarak Apple watchOS 4.3 geliştirici beta sürümünü de piyasaya sundu. Açıklanan tüm yeni özelliklerin yanında biz bir ipucu yakaladık: watchOS 4.3 AirPower kablosuz şarj desteği ile mi gelecek? watchos-4.3

teknik destek

Sunulan resimlerdee akıllı saati aydınlatan ve saatin yanında duran parlak yeşil renkteki sembol bizi bu düşünceye itti. Şarj etmek için AirPower desteği Apple Watch‘a da gelecek gibi görünüyor. Gelecekte Apple‘ın AirPower kablosuz şarj pedleri üzerinde iPhone ve AirPod’larınıza Apple Watch‘lar da arkadaş olacaklar.

Apple, AirPower kablosuz şarjı2017 Eylül‘de tanıtmıştı. Yalnızca Apple cihazları kablosuz olarak şarj eden bu cihaz çok ilgi görmüş ve teknoloji açısında büyük bir devrim olarak nitelendirilmişti.

WatchOS 4.3’te başka yeni neler var?

Apple Watch kullanıcıları iPhone müzik denetimlerinin geri geldiğini öğrenmekten mutluluk duyacaklar. Telefonunuzda çalışan şarkıları saatiniz üzerinden yönetebilme yeteneği yok olmuştu. Ancak görünüşe göre yüksek talep nedeniyle geri döndü. Şimdi iPhone‘da Müzik uygulamasında çalan şarkıyı kolayca bileğinizdeki Apple Watch aracılığıyla kontrol edebileceksiniz. iPhone‘unuza AirPlay aracılığıyla şarkı atmanıza da izin veriliyor.

teknik destek