watchOS 4.3 AirPower Kablosuz Şarj Desteği Geliyor!

0
watchos43beta

iOS 11.3 beta sürümüyle eş zamanlı olarak Apple watchOS 4.3 geliştirici beta sürümünü de piyasaya sundu. Açıklanan tüm yeni özelliklerin yanında biz bir ipucu yakaladık: watchOS 4.3 AirPower kablosuz şarj desteği ile mi gelecek? watchos-4.3

teknoloji hattı

Sunulan resimlerdee akıllı saati aydınlatan ve saatin yanında duran parlak yeşil renkteki sembol bizi bu düşünceye itti. Şarj etmek için AirPower desteği Apple Watch‘a da gelecek gibi görünüyor. Gelecekte Apple‘ın AirPower kablosuz şarj pedleri üzerinde iPhone ve AirPod’larınıza Apple Watch‘lar da arkadaş olacaklar.

Apple, AirPower kablosuz şarjı2017 Eylül‘de tanıtmıştı. Yalnızca Apple cihazları kablosuz olarak şarj eden bu cihaz çok ilgi görmüş ve teknoloji açısında büyük bir devrim olarak nitelendirilmişti.

İLGİLİ İÇERİK:  Yeni iMac özellikleri ve fiyatı

WatchOS 4.3’te başka yeni neler var?

Apple Watch kullanıcıları iPhone müzik denetimlerinin geri geldiğini öğrenmekten mutluluk duyacaklar. Telefonunuzda çalışan şarkıları saatiniz üzerinden yönetebilme yeteneği yok olmuştu. Ancak görünüşe göre yüksek talep nedeniyle geri döndü. Şimdi iPhone‘da Müzik uygulamasında çalan şarkıyı kolayca bileğinizdeki Apple Watch aracılığıyla kontrol edebileceksiniz. iPhone‘unuza AirPlay aracılığıyla şarkı atmanıza da izin veriliyor.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.