watchOS 4 Beta 2 ile Oyuncak Hikayesi Apple Watch’a Geldi

watchOS 4 Oyuncak Hikayesi

Apple, bu yılki WWDC’nin açılış konuşmasında watchOS 4 ile gelen bazı yeni özellikleri duyurdu. Bu özelliklerin arasında Apple Watch için gelen yeni saat yüzlerini kapsıyordu. Apple, hareketli Mickey Fare ve Minnie Fare saat yüzlerinin izinden giderek, watchOS 4 ile Oyuncak Hikayesi’nin karakterlerini; Jessie, Woody, Buzz Lightyear ve Toy Story’den daha fazla karakteri Apple Watch’lara getirdi.

teknik destek

Apple Watch Oyuncak Hikayesi 2 Apple Watch Oyuncak Hikayesi

Oyuncak Hiikayesi’nin karakterleri watchOS 4’ün ilk geliştirici betasında mevcut değildi ancak dün yayınlanan watchOS 4 beta 2 ile karakterler ortaya çıkmış oldu. Oyuncak Hikayesi karakterlerine Jessie, Bullseye, Buzz, Woody, Hamm, Rex ve Pizza Planet yabancılarından oluşan çok sayıda poz ve animasyon dahil edilmiş.

Yeni saat yüzü, Mickey ve Minnie’ye benzer şekilde animasyonlu bir şekilde kullanılabiliyorlar ancak saat ekranının üzerine dokunduğunuzda konuşmuyorlar. Oyuncak Hikayesi saat yüzü için sağ üst ve sağ alt olmak üzere iki komplikasyon kullanılabiliyor. Komplikasyonlar seçilen karakter ile otomatik olarak eşleşecek şekilde renk değiştiriyorlar ve renk seçenekleri özelleştirilemiyor.

watchOS 4 Oyuncak Hikayesi

Kullanıcılar, iOS 11 beta 2 ve watchOS 4’e geçiş yaptıktan sonra, iPhone’daki Watch uygulamasından Buzz Lightyear, Woody veya Jessie’den seçim yapabiliyorlar ve kullanıcı her bileğini kaldırdığında Apple Watch o karakter için yeni bir animasyonu kullanıyor.

watchOS 4’ün herkese açık final sürümü bu sonbaharda Apple Watch Series 1 ve Series 2 için kullanıma sunulacak.

müşteri hizmetleri