Şimdi yükleniyor

WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye iletişim için sadece e-posta adresi ve WhatsApp sorun bildirimi formu bulunuyor. WhatsApp şikayet hattı olarak bilinen numaralar sadece kurumların kendi hizmet numaralarıdır. Bizimle sorunları paylaşmak ve WhatsApp iletişim bilgilerini almak için yorumlarınızı bekliyoruz.

teknik destek

WhatsApp uygulamasında yaşayabileceğiniz hatalarda WhatsApp iletişim mail adresini yardım sayfasından da görebilirsiniz. Kullanılan WhatsApp e-posta adresleri aynı kişilere ulaşmakta. Farklı gibi görülen mail adresleri yine aynı kanala gitmekte.

WhatsApp şikayet konularını aşağıdan inceleyiniz. Bunların dışındakiler içinde konu altına yazabilirsiniz.

 • WhatsApp kodu ulaşmıyor ise
 • WhatsApp hesap açma ve hesap silme
 • Bağlantı hataları
 • Mesaj ulaşmıyor veya ulaştı bildirimi gelmiyor
 • WhatsApp virüs bulaştıysa yapılacaklar
 • Ek güvenlik önlemleri alma
 • WhatsApp yüklenmiyor iPhone Android sorunu
 • Görüntülü arama yapılamıyor mu

WhatsApp müşteri hizmetleri destek hizmeti

Mesaj gitmiyor ya da mesaj gidiyor ama gelmiyorsa ilk yapılacak işlem telefonun kapatılması sonra yanınızda başkaları varsa onlarda da aynı sorunlar var mı diye kontrol etmeniz.

Kod gelmiyorsa nedeninden çok ne yapılması gerektiğine bakmanız gerekiyor. Çözümü bulunursa nedeni ortaya çıkar. Bizim önerilerimizde ilk yapılacaklar sırasıyla uygulanmalı. Kodun ulaşmamasında en önemli faktör bildirim mesajlarıyla alakalı bir sorunun görülmesi.

Kodun gelmemesine neden olan bir diğer etken sim kartın değiştirilmesi veya operatörünüzü değiştirmeniz. Burada güvenlik önlemi olarak alınan bir karar. 3 Gün kod ulaşmayacak.

Görüntülü aramada sorun yaşayanlar ilk internet bağlantısının farklı bir yerden yapıp denemesi sonra birden çok kişiyle test etmesi.

iPhone’ da görüntülü arama yapılamıyorsa ya da ses sorunu varsa genelde yazılım çakışması gibi bir durum var.

Uygulama yükleme hatası alanlar için uygulamayı farklı güvenilir kanallardan yapınız. Eski WhatsApp sürümlerini indirip deneyin.

Mesajınız ulaşmıyor veya mesaj gitti mi belli değilse farklı kişilerde de durum aynı ise web whatsapp’ ı deneyin.

WhatsApp uygulama şifrelemesine ek yeni şifreleme olarak parmak izi ve yüz tanıması devreye girdi. Bunların dışında iki faktörlü kullanılabilir.

Bağlanılıyor veya bağlantı yapılamıyor hataları için hem hücresel veri ile hem de wifi ile test edelim. Sunucusal bir sorunda olabilir.

WhatsApp-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi-WhatsApp-iletisim-2 WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı
WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası
WhatsApp-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi-WhatsApp-iletisim-3 WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

WhatsApp şikayet hattı
WhatsApp-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi-WhatsApp-iletisim-4 WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

WhatsApp iletişim bölümü

WhatsApp iletişim adresleri

WhatsApp iletişim formu için uygulama ayarlarından “Yardım” / “Bize ulaşın” kısmına girip sorunu detaylarıyla yazıp ve isterseniz aşağıdaki “+” simgesine dokunup sorunun ekran görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

teknik destek

2 yorum

comments user
Abdullah bilmiş

Birisi veya biriler tarafından numaramın kötü amaclı guruplara eklenmiş olup bunlardan haberim olmadan numaram kullanilmıştir wapsatta numaramı aslı olmayan nedenlerden dolayı engellemiş bulunmaktadır benim ileriki geçmişlerime bakabilirsiniz bundan dolayı sahte yalancı gruplardan dolayı wapsatımın engelden kaldırılmasını tekrar aktif olmasını arz ederim

  comments user
  Müşteri hizmetleri

  Yazdıklarınızı İngilizce’ ye çevirerek hem Türkçe hem İngilizce Whatsapp mail adresine gönderiniz.

Yorumlar kapalı.