Şimdi yükleniyor

WhatsApp Yeni Özelliğiyle Geliyor

whatsapp

WhatsApp Yeni Özelliğiyle Geliyor

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

WhatsApp Yeni Özelliğiyle Geliyor

teknik destek

Anlık mesajlaşma uygulaması olan ve son zamanlarda adını sürekli Facebook ile duyduğumuz WhatsApp, yepyeni bir güncellemeyle karşımıza geliyor. Tabii ki bu güncelleme hem Facebook adına hem de WhatsApp adına hem de paylaşım meraklıları adına güzel bir adım olacak. Peki bakalım WhatsApp’ın yeni özelliği nasıl olacak ve neye yarayacak?

WhatsApp Paylaşıma Açılıyor

Facebook üzerinden beğendiğimiz bir söz olduğunda, onu rastgele söz sayfalarından paylaş diyerek, kendi profilimizde paylaşabiliyorduk. Fakat bu sefer durum değişiyor ve WhatsApp’da da paylaşımlarımızı yapabileceğiz. Facebook üzerinden denk geldiğimiz herhangi bir paylaşımı, paylaş dedikten sonra ‘’WhatsApp ile Paylaş’’ seçeneğine tıkladıktan sonra, Facebook paylaşımlarımızı WhatsApp üzerinden de yansıtabileceğiz.

whatsapp1 WhatsApp Yeni Özelliğiyle Geliyor

Güncelleme Ne Zaman Geliyor?

Yeni gelecek güncelleme Facebook ile uyumlu olacak. Bu yüzden de entegrasyon işlemleri şuan için yapım aşamasında seyrediyor. Yeni güncellemenin çıkması pek zaman almayacak gibi görünüyor fakat en az 2 ay bekleyebiliriz.

Günde Kaç Mesaj Atılıyor?

WhatsApp, interneti olan kullanıcılar için kaçırılmaz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu nedenle de herkes WhatsApp üzerinden birbirine günlük mesajlar gönderebiliyor. WhatsApp üzerinden atılan mesajlar, bazı zamanlar rekor seviyeye geliyor ve 60 milyar adet mesajı bulabiliyor.

İlerleyen zamanlarda da yeni güncellemeler geleceği için WhatsApp uygulamasını henüz duymamış insanlar da duyacaktır. Bu nedenle daha rekor mesajlar da gelebilir.

teknik destek