Şimdi yükleniyor

WhatsApp’a İki Önemli Özellik Geliyor!

whatsappa-iki-onemli-ozellik-geliyor

WhatsApp’a İki Önemli Özellik Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a iki yeni özellik geliyor. İşte yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp’a gelecek olan yeni özellikler. 

teknik destek

WhatsApp iOS Platformunda Önemli Bir Güncelleme Aldı!

Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızlı büyümesine devam eden WhatsApp kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce iOS platformu için çıkan güncellemede sohbet arayüzünde bir takım iyileştirmeler gerçekleştiren WhatsApp’ın bir sonraki güncellemesinde sunacağı yenilikler ortaya çıkmaya başladı. 

WhatsApp’a Touch ID Ve Face ID Şifreleme Geliyor!

Gelişmiş sesli mesajlar, daha detaylı durum cevaplar ve karanlık mod gibi önemli özellikler üzerinde çalışmalarını sürdüren WhatsApp’ın yeni güncellemede kullanıcılara Touch ID ve Face ID ile programı açma özelliğini de sunacağı ortaya çıktı. 

whatsappa-iki-onemli-ozellik-geliyor-2 WhatsApp’a İki Önemli Özellik Geliyor!

Kullanıcıların parmak izini ya da yüzünü göstererek açabilecekleri WhatsApp bu yenilikle birlikte daha güvenli hale gelecek. Yeni güncelleme ile kullanıma sunulması beklenen bu özelliğin yanında ayrıca karanlık tema desteğinin de WhatsApp’a gelmesi bekleniyor. 

whatsappa-iki-onemli-ozellik-geliyor-3 WhatsApp’a İki Önemli Özellik Geliyor!

Apple’ın güvenlik şartları gerekçesiyle kullanıcıların parmak izi ve yüz kimliği bilgileri hiçbir şekilde WhatsApp ile paylaşılmayacak. Kısa bir süre içerisinde iOS için WhatsApp’a gelecek olan bu yeniliklerin Android işletim sistemine de gelmesi bekleniyor.

teknik destek

3 yorum

comments user
Ramazan

Wasap güvenlik şifremi unutum nasıl açarım in

    comments user
    Müşteri hizmetleri

    İki adımlı doğrulamadan söz ediyorsanız 1 hafta beklemeniz gerekiyor

comments user
Emre

Çok geç alınmış bir karar..

Ayrıca şu yorumlar bölümündeki email şartını kaldırsanız artık? Çünkü insanların yorum yapmasını engelliyorsunuz ergonomi sıfır… zaten onay sizde emaile gerek yok…

Yorumlar kapalı.