Şimdi yükleniyor

Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme

Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme

Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme

Son Güncelleme tarihi 22 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

Windows 10 Netflix nasıl kullanılır (Uygulama ile) kısa bir bilgilendirme yapacağız. Windows 10 Netflix uygulaması mağazadan indirip kullanım için üyelik bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

teknik destek

Bilindiği üzere Windows on yıllarda yeni sürümlerini mobil cihazlarda da kullanılabilecek tarzda tasarlıyor. Ayrıca Windows’un kendine ait bir uygulama mağazası da bulunuyor. Hem masaüstü bilgisayarlar hem de tablet gibi mobil cihazlar için binlerce uygulamanın yer aldığı mağaza içinde ücretli ve ücretsiz birçok uygulama bulunuyor. Son yılların popüler video streaming platformlarından biri olan Netflix için de bir uygulama barındıran mağaza sayesinde kullanıcılar bir uygulama sayesinde tarayıcıya ihtiyaç duymadan PC’lerinden Netflix yayınlarını izleyebiliyor.

Tasarımı ve kullanım kolaylığı açısından oldukça gelişmiş bir arayüze sahip olan Netflix uygulamasını edinmek için Microsoft Store’a girmek gerekiyor.

Windows-10-Netflix-uygulamasi-ile-izleme-2 Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme
Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme
Windows-10-Netflix-uygulamasi-ile-izleme-3 Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme
Netflix Windows 10 uygulaması
Windows-10-Netflix-uygulamasi-ile-izleme-4 Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme
Netflix bilgisayar uygulaması

Windows 10 Netflix uygulaması nasıl indirilir?

Windows kullanıcıları laptop ve dizüstü bilgisayarlarında Netflix yayınlarını izleyebilmek için işletim sisteminin uygulama mağazası üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorlar.

Uygulama indirildikten sonra kullanıcı adı ve şifre bilgisi girişi yapılıyor akabinde uygulama için hazırlanmış arayüz açılıyor. Temel olarak mobil uygulamada ki arayüze sahip bir görünüme sahip olan uygulama daha geniş ekranlarda kullanıma uygun olarak bazı ek detaylar ile zenginleştirilmiş. Kullanıcılar isterlerse uygulamayı başlat çubuğuna sabitleyerek içeriğe kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

  • Uygulamayı bu Windows-10-Netflix-uygulamasi-ile-izleme-5 Windows 10 Netflix uygulaması ile izleme görselde bulunan simgeye tıklayıp mağazadan “Netflix” yazarak uygulamayı aratın.
  • Uygulama indikten sonra aç “Başlat” butonu çıkacaktır.
  • Açılacak yerde ister 1 aylık ücretsiz sunulan hizmet için işlem yapabilir isterseniz mevcut bilgilerinizle hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  • Bedava Netflix süresi dolduktan sonra otomatik ücretli şekilde devam edecek.
teknik destek