İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

WWDC 2017 Öncesinde Apple Online Store Kapatıldı!

Apple’ın çevrimiçi mağazası, bugünkü WWDC’nin açılış konuşmasının öncesinde kapatıldı. Apple’ın web sitesinde, örneğin iPhone gibi bir ürün sayfasında “Satın Al” düğmesine tıkladığınızda Apple Online Store’a geçiş yapıyorsunuz ama ekrana “Size güzel bir sürprizimiz var. Ve görmeniz için sabırsızlanıyoruz. Saat 18:01’den itibaren” şeklinde bir mesaj geliyor.

teknik destek

Apple, özel etkinliklerinden birkaç saat öncesinde online mağazasını rutin olarak kapatır. Ancak şirket, WWDC etkinliğinde genelde yazılım üzerine yoğunlaştığı için bu sefer süreç farklı işleyecek ve Apple Online Store etkinlikten iki saat önce yeniden faaliyete geçecek.

Apple’ın bu yılki WWDC etkinliğinin açılış konuşmasında iOS, macOS, watchOS ve tvOS yazılımlarının en yeni sürümleriyle birlikte yenilenen 12 inç MacBook’u ve MacBook Pro’yu tanıtması bekleniyor.

Apple’ın ayrıca, Amazon Echo ve Google Home rakibi olarak konumlandıracağı Siri Speaker ile 10.5 inç iPad Pro modelini tanıtacağı yönünde söylentiler mevcut ancak bu cihazların özellikle de Siri Speaker’ın bugün gelmeyeceğini düşündüğümüzü paylaşalım.

 

müşteri hizmetleri