Xiaomi Mi Mix 4 108MP kameralı model olabilir

Xiaomi Mi Mix 4 108MP model olabilir

Xiaomi 108MP kameralı telefonları yakınsa kullanıcıların satışına sunulacak. Türkiye için biraz tuzlu olacak yeni modellerde Samsung sensör kullanılması bekleniyor.

teknik destek

Xiaomi, akıllı telefonlarda son 2-3 yılda yıldızı parlayan markalardan biri. Çok sayıda çeşitli ürünleriyle dev bir marka olan Xiaomi telefonda ciddi hamleler yaptı.

Xiaomi şirketi telefonlarının kameralarında Samsung’ un “ISOCELL Bright HMX” sensörünü kullanacağı açıklamasını yapmıştı. İddialara göre ilk kullanılacak model belli oldu.

Xiaomi 108 MP telefon modeli

Söylentilere göre ilk cihaz “Xiaomi Mi Mix 4” olacaktı. Ama daha sonra bu modelden önce bir kaç modelde de kullanılabilir. Hatta peş peşe 2-3 modelde de kullanıma sunulacak iddiaları yer alıyor.

XDA formu üyelerinin çıkardığı bir bilgiye göre Mi Gallery uygulamasında yeni MP özelliği için fotoğrafların tam görüntülenmesi adına bir güncelleme yapıldı. 108 MP uyumlu hale gelmesini sağlayan güncellemenin şu an test edildiği belirtiliyor.

Sony 108 MP sensör bilgisi belli olmadığından büyük ihtimal Samsung’ un sensörü şu an için 4 Xiaomi telefonda yer alacağı belirtiliyor.

Mi Gallery 108MP güncellemesinin neredeyse kesin olduğu söylentilerine bakılırsa yakında 108MP Xiaomi satışa çıkabilir.

Beklenti 2019 sonları…

Xiaomi-Mi-Mix-4-108MP-kamerali-model-olabilir
Xiaomi Mi Mix 4 108MP kameralı model
müşteri hizmetleri