Xiaomi Redmi 7 fiyatı uygun

Xiaomi Redmi 7 fiyatı uygun

Xiaomi’ den ucuz fiyatlara satışa çıkıyor. İşte Redmi 7 fiyatı ve Redmi 7 özellikleri sizler için hazırladık.

teknik destek

Xiaomi şirketinin Redmi 7 Note ve Redmi 7 Note Pro cihazlarından sonra tanıtması beklenen Redmi 7’den yeni haberler geldi. Firmanın resmi alt marka haline gelen Redmi serisi içerisinde yer alacak olan cihaz, ön kamerayı iç kısma alan çentiği ile dikkat çekiyor. Alt çerçevesi kendi alanında çıkan diğer telefonlar ile kıyaslandığı zaman biraz daha kalın olan Redmi 7 fiyatı ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Redmi 7 özellikleri

6.26 inçlik bir ekran boyutu ile satışa çıkarılacağı ilan edilen Redmi 7 modeli, 1520×720 piksel LCD ekranı ile kullanıcısının yüzünü güldürecek. Gücünü 632 Snapdragon CPU sisteminden alan model, 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile 4 GB RAM ve 64 GB depolama olmak üzere üç farklı seçenek halinde satışa çıkarılacak. Kutusundan Android Pie işletim sistemi ile çıkacak olan cihaz, 4.000 mAh batarya gücüne sahip.

Xiaomi Redmi 7 fiyati uygun-2

Redmi 7 fiyatı

Xiaomi’ nin son amiral cihazı olarak satışa çıkarılması beklenen Redmi 7’nin fiyatı 104 dolarlık bir satış fiyatından başlayacak. Siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile satışa çıkacak olan cihaz, depolama alanlarına göre fiyatlarında değişkenlik olarak kullanıcısı ile buluşacak. 3 GB RAM alanı ve 32 GB’lık depolama alanı seçeneğinde cihazın fiyatı 119 dolar.

müşteri hizmetleri