Şimdi yükleniyor

Yaşlandırma uygulaması iPhone en iyi hangisi 2019

Yaslandirma uygulamasi iPhone en iyi hangisi

Yaşlandırma uygulaması iPhone en iyi hangisi 2019

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Son aylarda çokça karşılaştığımız yaşlandırma programı furyası hızla devam ediyor. Bir yandan huzur evine döndü diyen sosyal ağ kullanıcıları öbür yandan da yaşlandırma programı ile yaptıkları düzenlemeleri paylaşmaya devam ediyor. Peki bu uygulama ücretsiz mi veya ücretli mi? En iyi yaşlandırma uygulaması iPhone için hangisi?

teknik destek

Bu aralar moda olan yaşlandırma aktiviteleri hızla devam ediyor. Sevilen veya sevilmeyen kim varsa fotoğrafı yaşlandırılarak sosyal ağlarda dolaşıyor.

Yaşlandırma programı iPhone için

Yaşlandırma uygulamaların başını çeken FaceApp en çok kullanılan uygulama özelliğine sahip. Aramalarda ön sıralarda da yer alan bir uygulama Funic’ de tercih edilenler arasında.

Yaşlandırma uygulaması, daha çok kendini ileride nasıl görüneceğini merak eden kişilerin tercih ettiği bir uygulama. Bunun yanında sevdiği kişilerinde görünüşünü merak edenlerde başı çekiyor. Bazıları da mizah olsun diye bu programları kullanmakta.

screenshot.225-2 Yaşlandırma uygulaması iPhone en iyi hangisi 2019
Yaşlandırma uygulaması iPhone en iyi hangisi

Uygulama özelliklerinde yaşlandırma dışında gençleştirme, güzelleştirme, parlaklaştırma, arka plana bir şeyler ekleme, makyaj, saç, gözlük ve renklendirme gibi çok fazla işlevseller bu uygulamada yer alıyor.

Uygulamaların genelinde Pro yani ücretli alım önerisi yer alıyor. Bazı özellikleri ücretli sürümde kullanılabiliyor.

Çoğu uygulamada ilerleyen zamanlarda değişim görülebiliyor. Abonelik veya tamamen ücretli bir durumla da karşılaşılabiliyor.

teknik destek