İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni 4 inç iPhone, 12 Megapiksel Arka Kamera ve Uygun Fiyat Seçenekleri ile Geliyor

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yayınladığı sonra raporda Apple’ın Mart ayında tanıtacağı söylenen 4 inç iPhone için kritik detaylara yer verdi. Şimdiye kadar 8 megapiksel arka kamera ile geleceği söylenen yeni iPhone’un 12 megapiksel arka kamera ile geleceği raporda belirtiliyor.

teknik destek

Analist, yeni 4 inç iPhone’un adlandırılmasının da iPhone SE veya iPhone 5SE olacağını belirtti. Yeni iPhone modelinin güçlü A9 işlemci, Apple Pay desteği dahil olmak üzere benzer iPhone 6s özellikleri geleceği belirtiliyor. Ayrıca yeni iPhone’un 2.5D hafif kavisli ekran ile geleceğini belirtti. Apple’ın iPhone 5 ve 5s benzeri bir yükseltme yapacağını düşünülüyor. Ayrıca yeni 4 inç iPhone’un son Wi-Fi yeteneği, Bluetooth 4.2, Live Photos ve 1.642 mAh pil ile geleceği de raporda belirtiliyor.

Kuo 16 GB ve 64 GB depolama seçenekleri ile gelmesi ve depolama seçeneklerine göre 400 – 500 dolar arasında bir fiyatlandırmaya sahip olması bekleniyor.

Ayrıca analist yeni 4 inç iPhone‘un lansman sonrasında, 2016 yılında 37 milyon adet sevkiyat rakamına ulaşacağını iddia etti. Ayrıca yeni 4 inç iPhone modelinin satışa sunulması ile birlikte Apple’ın iPhone 5s fiyatlarında %50 indirime gideceğini de belirtiyor.

Son olarak, Kuo Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta çift arka lensli kamerayı tercih etmeyeceğini belirtiyor.

müşteri hizmetleri