İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni 4 inç iPhone SE’ye Ait Bir Video Ortaya Çıktı

Gelecek hafta, 21 Mart’ta Türkiye saati ile 20:00’da Apple özel Mart etkinliği ile yeni 4 inç iPhone SE‘yi küçük ekranlı iPhone severler için tanıtmayı planlıyor.

iPhone 5s‘nin hem tasarımsal hem de donanımsal olarak yükseltilmiş bir versiyonunun görüleceği tahmin edilen yeni 4 inç iPhone modeli için insanların beklentisi çok yüksek değil. Çünkü Apple’ın mevcut amiral gemisi iPhone 6s‘den daha üst seviyede bir cihazın gelmesi söz konusu bile olamaz. Yine de az buçuk iPhone 6s’in küçük bir versiyonunu görmemiz mümkün.

KAÇIRMAYIN: Apple’ın 21 Mart’taki Özel Etkinliğinde Neleri Göreceğiz?

 

İlginçtir ki dün YouTube’a bir video düştü ve bu video ortalığı sallamış durumda. Çin’de çekilen bu video sözde iPhone SE’yi gözler önüne seriyor.

 

Videoda şimdiye kadar ortaya atılan iddiaların bir bütünleşik hali gibi duran bir cihaz mevcut. Cihaz gerek iPhone 6s gerekse iPhone 5s arasında konumlandırılabilir gibi duruyor. Köşelerinin tıpkı iPhone 6 / 6s gibi eğimli olması da dikkat çekici duruyor.

Uzmanlara göre videodaki cihaz sadece videonun oluşturulması için hazırlanmış ve video tümüyle bir kurgudan ibaret. Ancak satıcının sözde yeni 4 inç iPhone cihazını sanki normal bir şeymiş gibi alması, göstermesi kesinlikle dikkat çekici. İşte o video;