Yeni Apple AirPods’un Son Detayları

Yeni Apple AirPods

Apple’ın son teknolojilerinden olan ve Türkiye’de 899 TL fiyat etiketiyle satılan kablosuz kulaklık modeli Yeni Apple AirPods, bazılarının eleştirilerine maruz kalsa da büyük bir bölüm tarafından beğeni elde ediyor. Bugün ise bir sonraki sürümü için ilk bilgilerin geldiğini gördük.

teknik destek <

Bloomberg’de yayımlanan son habere göre AirPods’un yeni modeli bu yıl içerisinde raflarda olması gereken yeri alacak. Kulaklığın tasarımsal olarak ilk modele göre daha farklı olması bekleniyor. İlk olarak karşımıza gelişmiş kablosuz bağlantı çipiyle beraber gelecek. Aynı zamanda yeni model “Hey Siri” komutuna da yanıt verme özelliğine sahip olacak. Bu şekilde kullanıcılar şuan olduğu gibi asistanı aktif hale getirmek için dokunmak zorunda olmaktan kurtulacak. Bu özellik ile iPhone ile HomePad’de yer alan Hey Siri komutunun kulaklığa geleceğini görebiliyoruz. Bu şekilde AirPods daha kullanışlı bir hal alacak. Ek olarak 2019 AirPods modelleri hakkında farklı söylentilerin olduğunu da görebiliyoruz. Eğer Bloomberg bu bilgileri doğru kaynaklardan aldıysa 2019 yılında karşımıza çıkacak olan modelde su geçirmez olma özelliği yer alacak. Özellikle spor yapanların bu özellik sayesinde çok fazla rahatlayacağını söyleyebiliriz. Şirketin en popüler aksesuarları arasında yer alan AirPods’a kablosuz şarj ile destek özelliği de eklenecek.

Apple AirPods 2

Daha önceden gelen haberlere göre yeni kulaklık modeli 2018 yılının ikinci yarısında satışa sunulacak. Henüz belirttiğimiz özelikleri dışında yeni özelliklerinin olmadığını söyleyebiliriz. Kulaklığın yine Tayvan merkezli olan Inventec tarafından üretileceği düşünülüyor. Bu firmaya ise diğer Tayvanlı üreticilerden olan Compeq, Unitech, HLJ ve TXC firmasının parça sağlayacağı belirtiliyor.

müşteri hizmetleri