Yeni Apple Books Özellikleri

Yeni Apple Books Özellikleri

Bu sonbahar aylarında karşımıza gelecek olan ve sunduğu kolay kullanım özellikleriyle dikkatleri çeken Apple Books’un yeni özelliklerini sizler için derledik.

teknik destek <

Apple tarafından Haziran ayılının başında düzenlenen Uluslararası Geliştirci Konferansı’nda tanıtımı yapmış olduğu Apple Books, iPad ve iPhone kullanıcıları için kitap ve sesli kitapları bulmanızı ve okuma deneyiminizi kolaylaştırmayı hedefleyen uygulama, iOS 12’nin çıkışıyla beraber iBooks’un yerini alacak.

Reading Now Sekmesi

Yeni Apple Books Özellikleri

Dinlemekte ve okumakta olduğunuz kitapları bulunduran yeni “Reading Now” sekmesi, aynı zamanda yeni kitaplar bulmanız için de harika bir sekme. “Want to Read” bölümüyse okumak istediğiniz kitapların listesini tutmanız için uygulamadaki yerini alıyor. “Complete the Series ve You Might Like” bölümlerinde bitirdiğiniz kitaplardan yola çıkarak kitap tavsiyelerine bakabildiğiniz bölümler. Saydığımız tüm bu özellikler Reading Now sekmesini harika bir kitaplığa çeviriyor.

Audiobooks Sekmesi

Yeni Apple Books Özellikleri

Apple Books, iOS tarihinde ilk defa sesli kitaplar için özel bir sekme sunuyor. Bu sayede hareket halinde veya evdeyken iPhone, iPad’inizden, arabadayken de CarPlay üzerinden kitaplarınızı dinlemeye devam edebileceksiniz.

Book Store Sekmesi

33C33A2C-9907-4FED-B466-F7510C168994

Bu sekme altında ise “Ekibin Seçtikleri, Editoryal Koleksiyonlar, Çok Satanlar, Ücretsiz Kitaplar ve Özel İndirimler” gibi Apple Books üzerinde sunulan her şeye göz atabileceksiniz. Yenilenen tasarım, kitapların arasında kaydırarak geçme imkanı da sunuyor ve yeni kitapları keşfetmeniz kolaylaşıyor.

Apple Books uygulaması bu sonbaharda bizlerle olacak ve 51 ülkede kullanılabilecek.

müşteri hizmetleri