İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Apple Watch Kayışlarına Daha Yakından Bakın

Apple dün gerçekleştirdiği özel etkinliğinde yeni nesil Apple Watch’la sahneye çıkmasa da en kişisel teknolojik cihazı olan Apple Watch için yeni kayışlarını tanıttı. Dünyanın en çok satılan ve en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Apple Watch’ın yeni kayışları oldukça renkli ve çeşitlendiriciler.

teknik destek

Yeni Apple Watch kayışlarına gelin detaylı bir şekilde bakalım.

Yeni Naylon Örme Kordon

Apple-Watch-Naylon-Kordon-1

Ekran Resmi 2016-03-22 00.31.14

7 renk seçeneği ile “Naylon Örme Kordon”. Türkiye fiyatı 169 TL olan Naylon Örme Kordon, rahat bir kumaş hissi veren dayanıklı naylondan oluşuyor.

Yeni Renk Seçenekleri ile Spor Kordon

Apple-Watch-Spor-Kordon

Ekran Resmi 2016-03-22 00.35.06

Apple Watch’ın en uygun fiyatlı (169 TL) kayışlarından olan spor kordon ailesine yeni renk seçeneklerinde kayışlar katıldı.

Yeni Renk Seçeneği ile Milano Loop Ailesi Genişletildi

Apple-Watch-Milano-Loop

Ekran Resmi 2016-03-22 00.36.52

Paslanmaz çelikten dokunan örgü ve ayarlanabilir manyetik bağlama mekanizması ile dikkat çeken Milano Loop’a siyah renkli yeni bir üye katıldı.

Klasik Tokalı Kayışa Yeni Renk Seçenekleri

Apple-Watch-Klasik-Tokali-Kayis

Ekran Resmi 2016-03-22 00.38.32

Paslanmaz çelik kilit mekanizmalı ve geleneksel dana derisi tasarımı ile oldukça estetik bir görüntüye sahip klasik tokalı kayışa yeni renk seçenekleri eklendi.

Yeni Apple Watch kayışlarına Apple’ın kendi sayfası üzerinden (buradan) ulaşabilir ve Apple Online Store üzerinden çok daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

müşteri hizmetleri