Yeni Apple Watch Series 4 Resmi Görselleri Sızdırıldı!

Yeni Apple Watch Series 4 Resmi Görselleri Sızdırıldı!

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıtacağı akıllı saatin resmi tanıtım görselleri ortaya çıktı. Apple Watch Series 4, tanıtım tarihinden önce gözler önünde!

teknik destek <

Aşağıda eklediğimiz görselde görebileceğiniz gibi, firma yeni Series 4 modeli ile ilgili büyük detaylar veren görseli yanlışlıkla sızdırdı.

Yeni Apple Watch Series 4 Resmi Görselleri Sızdırıldı!

Endüstri kaynakları ve analist raporlarından toplanan bilgilere göre, yeni nesil Apple Watch’un kasa boyutları eski modellere göre aynı olacak fakat kullanılabilir ekranın alanı %15 daha fazla olacak. Apple’ın bunu başarabilmek için ekran çerçevelerini incelteceği belirtildi. Ortaya çıkan görselde de bu detaylı rahatlıkla görebiliyoruz.

Apple Watch 4’ün toplamda sekiz komplikasyona destek verecek olan kadranı olacak gibi duruyor. Saatin merkezinde dört farklı komplikasyon yer alırken, diğer dört kombinasyon da ekranın köşelerinde bulunuyor.

Görseldeki saatin alüminyum gövdeli modellerde görmediğimiz bir renkte, altın renginde olduğu rahatça görülüyor. Bu, görüntüdeki modelin paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğuna işaret ediyor olabilir. Her iki ihtimalde de cihazın farklı renk seçenekleriyle sunulacağı anlamı çıkıyor.

Apple, 2018 yeni iPhone modellerine ek olarak, Apple Watch Series 4 ve yeni ürünlerini duyuracağı etkinliğin tarihi 12 Eylül olarak duyurdu. Belirtilen etkinlik ülkemizde saat 20.00’da başlayacak.

müşteri hizmetleri