Yeni Dokunmatik Ekranı ile Apple Watch Series 3 Geliyor!

apple-watch-series-2

Güvenilir kaynaklardan DigiTimes’a göre, mevcut Apple Watch Series 1 ve Series 2’de kullanılan TFT-lens çözümü yerine yeni cam filmli dokunmatik ekranı ile Apple Watch Series 3 geliyor. Bu yılın ikinci yarısından itibaren yeni Apple akıllı saatinin sevkiyatlarına başlanılacağı belirtiliyor.

teknik destek <

Film temelli bir ekrana geçişin kullanıcıya yönelik nasıl bir fayda sağlayacağı belirsizliğini koruyor olsa da, daha ilginç bir şekilde bir sonraki Apple Watch modeli için tedarik zincirine dayandırılan ilk söylentinin bu olduğunu belirtelim.

Zaman çizelgesine bakıldığı zaman Apple, geçen yıl Eylül ayı özel etkinliğinde üçüncü jenerasyon Apple Watch‘u tanıtmıştı. Yani bu yıl, Eylül ayında üçüncü jenerasyon Apple Watch’un tanıtılmaması için hiçbir sebep yok. Yine tedarik zincirlerinden edinilen bilgilere göre Watch Series 3‘ün, pil ömrü ve performans iyileştirmeleri dışında büyük bir donanımsal yenilik sunmayacağı belirtiliyor.

Güvenilir Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo, bu yıl tanıtılacak Apple Watch’un LTE çipine sahip olacağını iddia ederken, Apple’ın OLED ekrandan micro OLED ekranlara geçebileceğini söylüyor.

Micro OLED ekran, incelik, hafiflik, gelişmiş renk dengesi, artan parlaklık ve daha yüksek çözünürlük gibi avantajlara sahip. OLED paneller, geleneksel LCD ekranları gibi arkadan aydınlatmaya ihtiyaç duymuyorlar ancak seri üretimleri daha zor ve pahalı olabiliyor. Micro OLED’ler 1 mikrondan 100 mikrona kadar değişen boyutlarda olabiliyorlar.

Apple, kalp hızı tanımlama sistemi, modüler kayışlar, haptic geribildirim kayışları ve dahili bir şarj cihazı olabilen kayış patentlerini aldı ve bir sonraki Apple Watch modeli ile bunların vücut bulmuş hallerini görebiliriz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.