Yeni Emojilerle Birlikte iOS 11.1 Beta 2 ve Public Beta 2 Yayınlandı!

iOS 11.1 Beta

Apple bugün, iOS 11.1’in ilk geliştirici betasını yayınlamasından yaklaşık iki hafta sonra iOS 11.1 beta 2’yi geliştiriciler için yayınladı.

teknik destek

Kayıtlı Apple geliştiricileri, iOS 11.1 beta 2 güncellemesini Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) üzerinden veya OTA ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) indirebilirler.

Bugün yayınlanan beta ile, deli yüz, pasta, pretzel, t-rex, vampir, patlayan kafa, kusan yüz, beyin, eşarplı yüz, zebra, zürafa ve daha birçok yeni Unicode 10 emojileri kullanıma sunuldu. iOS 11.1 beta 2 yükleyen kullanıcılar bu emojileri heme şimdi kullanmaya başlayabilirler ancak daha önceki bir iOS sürümünün yüklü olduğu -iOS 11.1 beta 1’de dahil- aygıtta bu emojilerin kullanılamayacağının altını çizelim.

iOS 11.1 Yeni Emoji

İlk iOS 11.1 betasında birçok küçük değişikliğin yapıldığı keşfedilmişti. Bugünkü iOS 11.1 beta 2’de de bu yönde değişikliklerin yapıldığı görülebilir. Bu tip değişiklikleri tespit etmemiz durumunda kısa süre içerisinde bir liste oluşturup sizlerle paylaşacağız.

Her zaman olduğu gibi Apple’ın bu yeni beta ile bir önceki betada (iOS 11.1 beta 1) ve şu anda en yeni iOS sürümü olan iOS 11.0.2’de keşfedilen hataları giderdiğini, performans ve kararlılık iyileştirmeleri yaptığını söylememiz mümkün.

teknik destek

7 Comments

  1. Birisi bana nasıl indirip kurabileceğimi anlatırmı lütfen rica ediyorum pls

  2. Applefoni uygulaması iOS 11 e geçtiğimde AppStore da çıkmıyor neden ??

Comments are closed.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!