Şimdi yükleniyor

Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Jailbreak-Tweak-Cydia

Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Dikkatimizi çekmeyi başaran, yeni yayınlanan iOS 10 Jailbreak tweakleri ile günün tadını çıkarma zamanı geldi! Bugün paylaşacağımız tweaklerin bazılarının yeni, bazılarının ise Cydia’da dikkatimizi çeken tweakler olduğunu söyleyelim.

İşlevleri her ne olursa olsun, bu iOS 10 Jailbreak tweaklerini sizlerle paylaşıyoruz. Ve eminiz ki burada herkes için bir şeyler var…

teknik destek

Eğer, en sevdiğiniz veya uzun zamandır gelmesini beklediğiniz bir tweak yoksa bunun için özür dileriz. Paylaştığımız bu tweakleri ilk defa gördüyseniz sizin için gizlenmiş bir hazine olabilir. O sebeple hemen deneyip olayın tadını çıkartın.

Sözü daha fazla uzatmadan hemen iOS 10-10.1.1 ile uyumlu, en iyi ve en yeni Jailbreak tweaklerini sizlerle paylaşalım.

Photicon (BigBoss, Ücretsiz)

Photicon-Jailbreak-Tweak Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Bu tweak, cihazınıza yeni işlevselliklerden öte estetik bir katkı sağlayabilir. Öyle ki Fotoğraflar uygulamasının sıkıcı simgesinden sıkıldıysanız, bu tweak sizin için o simgeyi en son çekilen fotoğraf ile değiştiriyor.

AdaptiveColorAlerts (BigBoss, Ücretsiz)

adaptivecoloralerts-Jailbreak-Tweak Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Basit iOS uyarı ekranından sıkıldıysanız bu tweak ile ufak değişiklikler yapabilirsiniz. AdaptiveColorAlerts, iOS uyarı diyalog ekranını arka planda görüntülenen renklerle eşleştiriyor ve daha dinamik bir görünüm sunuyor.

BlackKeyboardEverywhere (rishanan.github.io, Ücretsiz)

siyah-ios-klavyesi-jailbreak-tweak Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Basit bir kurulum ve kurulum sonrası hiçbir düzenlemenin gerekmediği tweak: BlackKeyboardEverywhere. Beyaz iOS klavyesi yerini siyah klavyeye bırakıyor. Kimi yerlerde gördüğünüz siyah iOS klavyesini artık her yerde kullanabilirsiniz.

LunaSafari (antiquebeta.github.io, Ücretsiz)

safari-dark-mode-jailbreak Yeni iOS 10 Jailbreak Tweakleri Yayınlandı: Photicon, LunaSafari, OTADisabler ve Daha Fazlası

Bugünlerde, herkeste bir karanlık mod sevdası almış yürümüş durumda. iOS sistem genelinde karanlık bir arayüz olmamasına karşın, bu tweak ile Safari’yi karanlık modda çalıştırabilirsiniz.

OTADisabler (cydia.ichitaso.com, Ücretsiz)

Basit bir tweak ama kesinlikle kullanışlı. OTADisabler ile kullanıcıların, Jailbreaksiz yeni iOS sürümüne güncellemeleri engelleniyor. Bu tweaki kullanmaya değer olarak görüyoruz.

teknik destek

14 yorum

comments user
Mehmet

Xvideos porno sitesidir yahu 🙂 reklamını mı yapıyorsunuz

comments user
EmirEfe

Yeter be jaibreak gelmiyo luca yeter La pangu yap artıkkkkkkkkkkk bune ya adam akıllı jaibreak yap luca

comments user
Oguz

xvideos derken?

comments user
fateofearth

6s iOS 10.0.1 yüklü cihazımda. iOS 10 için çıkan jailbreak i yüklediğimde stabil çalışır mı? Sanırım önceki yazılarınızda hatalara sebep olabilir demiştiniz. Uzun zamandır jailbreak i bekliyorum. Yardımcı olur musunuz?

comments user
Ali

xvideos.com reklamı seziyorum
belgesel sitesi sanırım

Yorumlar kapalı.