İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni iOS 11 Duvar Kağıtlarını İndirin!

İsimsiz bir kaynak tarafından sızdırılan iOS 11 GM (Golden Master) ile birlikte, iPhone ve iPad için özellikle de yeni iPhone 8’e özel olarak hazırlanmış duvar kağıtları ortaya çıkmış oldu. Bu yazımızla iOS 11 duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

teknik destek

9to5Mac tarafından ortaya çıkarılan iPhone 8 duvar kağıtları, soyut, ay, çiçek, ikonik altı renkli Apple logosu içeren bir duvar kağıdı seti ve tamamen siyah bir duvar kağıdı da dahil olmak üzere çeşitli duvar kağıtlarından oluşuyor.

Toplamda, iPhone 8 için 20, iPad için 17 yeni duvar kağıdı var. Aşağıdan iPhone ve iPad için iOS 11 duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz duvar kağıdının altındaki iPhone veya iPad bağlantısına tıklayın ve ekranınıza gelen duvar kağıdının üstüne bir süre basılı tutarak gelen diyalog ekranından “Görüntüyü Kaydet” deyin. Ardından Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsüne gidin ve Yeni Bir Duvar Kağıdı Seç seçeneğine dokunarak Tüm Fotoğraflar menüsünden indirdiğiniz duvar kağıdını bulup seçin.

Bir diğer yöntem ise, Fotoğraflar uygulamasını açın, indirdiğiniz duvar kağıdını bulun ve sol alt köşede yer alan ikona dokunarak en altta yer alan Duvar Kağıdı Yap seçeneğine dokunmanızdır kağıdını iPhone ve iPad için indirin.

müşteri hizmetleri