İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni iPad Modeli, Alışılmış Tablet Algısını Değiştirebilir!

Son yıllarda ciddi bir hızla düşüşe geçen tablet pazarı Apple’ın iPad satışlarına da yansımış durumda. Şirket şimdilerde bunu değiştirmek için üst düzey bir çalışma yapıyor gibi duruyor. Özellikle şirketin CEO’su Tim Cook’un yaptığı son açıklamalar bunu işaret ediyor.

teknik destek

Düşen tablet satışlarını değerlendiren Tim Cook, mevcut iPad modellerinin kullanıcılarının favorisi olduğunu belirtiyor. Tim’e göre iPad’ler müşteri memnuniyetini arttırmış durumda. Tim, açıklamasında iPad’in amiral gemisi olan iPad Pro (9.7 inç ve 12.9 inç) için müşteri memnuniyeti oranının %99 olduğunu iddia ediyor.

Açıklamasında, sözü yeni iPad’e getiren Tim Cook, üzerinde çalıştıkları yeni iPad modelinin heyecan verici özelliklerle geleceğini dile getirdi. Apple’ın CEO’su, yeni iPad’in gelişitirilme sürecinden son derece memnun olduğunu ve işlerin gittiği yön için düşüncelerinin pozitif olduğunu da sözlerine ekliyor.

Her zaman olduğu gibi, Tim Cook hangi iPad modelinden bahsettiği hakkında bir detay paylaşmadı. Ancak Apple’In bu yıl 3 iPad modelinin tanıtması bekleniyor. 12.9 inç ve 9.7 inç iPad Pro’nun yenilenmesi ve 10.9 inç ile 10.1 inç ekran genişliğinde yeni bir iPad modelinin piyasaya sürülmesi söz konusu. Durum bu şekilde olunca, Tim Cook’un bu açıklamasının piyasaya sürülecek olan yeni iPad modelini işaret ettiği belirtiliyor.

teknik destek