Yeni iPad Reklamları Paylaşıldı!

Yeni iPad Reklamları Paylaşıldı!

Apple’ın seyahat ve eğitim amaçlı uygun fiyatlı ve Apple Pencil desteği bulunan 9.7 inç yeni iPad modelinin özelliklerine dikkat çeken yeni reklamları yayınlandı.

teknik destek <

Hepsi Senin Eşyan, Kağıtsız Evrak, Organize Edilmiş Notlar, Sadece Seyahat başlıklarına sahip olan reklam filmlerinde, uçuş sırasında bir bilgisayarın yerine geçmesi, ofiste kağıt yerine kullanılması, sınıflardaki ders kitaplarının yerine tercih edilmesi işleniyor.

https://youtu.be/zW1ZcvgPFNs

https://youtu.be/0rJb5sz7PsU

https://youtu.be/q0FMBMnTni4

https://youtu.be/JhF9lajXsVo

Reklamlarda gördüğümüz kıyaslamaların abartılı olduğunu rahatça söyleyebiliriz ancak iPad’in çoklu kullanım özelliği hakkında güzel göndermeler bulunuyor.

Apple tarafından Mart ayında düzenlenen etkinlikte 6.nesil iPad’i tanıtmıştı. Yeni iPad modeli ABD’de 329 dolar, ülkemizde ise 1.699 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkmıştı. Apple Pencil desteği de sunan cihaz, en uygun fiyata sahip olan iPad Pro’ya göre oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip.

Haberimize de eklediğimiz reklamlar henüz Apple Türkiye YouTube hesabına yüklenmedi ancak yakın bir tarihte Türkçe olarak da karşımıza çıkacaklardır. Apple’ın yeni reklamları hakkında ne düşünüyorsunuz?

müşteri hizmetleri

Comments are closed.