Şimdi yükleniyor

Yeni İphone X 4 Gb Ram Ve 2 Hücreli Pil İle Gelecek

Yeni Nesil iphone-x-plus

Yeni İphone X 4 Gb Ram Ve 2 Hücreli Pil İle Gelecek

Son Güncelleme tarihi 28 Ocak 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın 2017 yılında piyasaya sürmüş olduğu 3 Yeni model olan İphone 8 İphone 8 Plus ve İphone X İsimli telefonları dünya ve türkiye pazarında oldukça tutulan modeller arasında olmayı başardı fakat İphone X modeli fiyat konusunda yüksek olduğu için alt ve orta kesim kullanıcı tarafından pekte rağbet görmedi Apple bunun üzerine İphone x modeli için yeni bir tasarım ve özellik ile Yeni nesil 6.1 inçlik İphone X‘i piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

teknik destek

KGI Menkul kıymetler analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın Asya’daki tedarik zincirindeki kaynaklardan derlenen bilgileri bugün yeni iPhone X, iPhone X Plus ve daha düşük fiyatlı yatırımlarla ilgili yeni ve mevcut öngörüleri özetleyen yeni bir araştırma notu paylaştı. Bu yılın ilerleyen Günlerinde piyasaya çıkacak olan 6.1 inçlik iPhone oldukça düşük fiyatlı olacağını ifade etti.

6.1 inçlik iPhone, Kuo’nun daha önce alüminyum bir çerçeve, 3D Dokunmatik olmaması, çift mercekli bir arka kamera yerine tek bir model olması ve 3GB’lık RAM içermesi gerektiği gibi bazı tasarım hatalarıyla , daha düşük fiyatlı bir iPhone X olması için çalışmalar devam ediyor. diğer yeni 2018 iPhone’larda daha az bir bellek kapasitesi olacak.

Yeni Nesil iPhone X ve iPhone X Plus

Kuo’ya göre, ikinci nesil iPhone X ve daha büyük bir 6.5-inç versiyonu iPhone X Plus olarak adlandırdığımız her biri artan 4GB RAMa sahip olacak. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, daha büyük fiziksel boyuta sahip olduğu göz önüne alındığında, iPhone X Plus’ın, iPhone X’e kıyasla yüzde 25 daha büyük bir pil kapasitesi, 3.300-3.400 mAh’ye sahip olması bekleniyor.

Kuo, Apple’ın iki hücreli, L şeklinde İkinci nesil iPhone X ve iPhone X Plus pilleri için tasarım, yüzde 10’a kadar ek kapasiteye ulaşabilen tek hücreli, L şekilli bir tasarıma kıyasla Bir Arada Olacak.

Kullanıcı tarafından gelen Sesler sayesinde, yeni iPhone X ve iPhone X Plus, daha büyük ekran boyutunun ötesinde, önemli yükseltmeler olmayacak. Kuo, 2016 yılına kadar TrueDepth fotoğraf makinesi sisteminde iyileştirme yapılmasını beklemiyor. Yine de, cihazların iyi satılmasını, özellikle düşük fiyatlı 6.1-inç iPhone’u beklemektedir diye açıklamalarda bulundu.

teknik destek