Yeni iPhone X Modelleri Bambaşka Ekranlarla Geliyor!

x

Yeni iPhone X Modelleri Bambaşka Ekranlarla Geliyor!

teknik destek <

Apple, daha önce 10.yılına özel ürettiği iPhone X modelinin, yeni ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Gelecek aylarda karşımıza çıkacak olan iPhone X ve iPhone XI Plus modellerinin, ekran yönüyle de kullanıcıları ve cihazı bekleyenleri şaşırtması bekleniyor. Peki bakalım önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan iPhone X ve iPhone XI Plus modellerinin ekranlarında nasıl bir değişiklik görünecek?

6.5 OLED Ekranla Geliyor

iPhone XI Plus olarak adlandırdığımız yeni model, 6.5 inç boyutuyla ve OLED ekran yapısıyla karşımıza gelecek. Ayrıca cihazda çentik bulunacak ve büyük ihtimalle de çerçevesiz bir ekran yapısına sahip olacak. Kamera özelliklerinde de değişiklik beklenen yeni modelde, boyut farkı ön plana çıkacak. Diğer modellere göre 0.2 mm daha kalın bir yapıya sahip olan yeni model, 158.4 x 78.1 x 7.7 mm ölçülerine sahip olacak.

x1

İkinci Model 6.1 LCD ile Geliyor

Yeni tanıtılacak ikinci modele baktığımızda da, model büyük ihtimalle 6.1 inç ekran boyutuna ve LCD ekran yapısına sahip olacak. Ayrıca modelin yapısında ekran çentiği kullanılacağı kesinleşirken, çerçeve hakkında şuan için hiçbir fikir ve bilgi bulunmuyor. Yine de ikinci modelin ufak bir çerçeveye sahip olacağı, öngörüler arasında yer alıyor.

Üçüncü Model iPhone X Ekran Kasa Oranı Taşıyacak

Son olarak üçüncü model iPhone X modeline bakacak olursak, yeni modelin ekran kasa oranıyla beraber karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Ayrıca diğerlerine göre daha küçük bir boyuta sahip olacak cihazda, daha büyük bir sensör ve çok daha parlak bir lens bulunacak.

 

müşteri hizmetleri