İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni iPhone X Üç Kamera İle Gelebilir

Teknoloji devi Apple’ın Eylül ayında tanıyacağı iPhone modelleri merakla bekleniyor. Yeni iPhone modelleriyle ortaya atılan iddialardan birine göre yeni iPhone X modeli üç kamera ile gelebilir.

teknik destek

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X tasarım ve kamera performansıyla büyük beğeni kazanmıştı. Yeni iPhone X modelinin nasıl olacağı konusunda belirsizlikler sürerken ortaya atılan yeni bir iddiaya göre yeni iPhone X üç ana kameraya sahip olabilir.

Akıllı telefonlarda kamera performansının ön plana geçtiği günümüzde üreticiler kamera alanında başarılı akıllı telefon modelleri üretmek için çabalıyor. Kamera alanında başarılı modeller üreten Apple iPhone X modeliyle bu başarısını pekiştirmişti. Yeni iPhone modelinde de üst seviye bir kamera performansı sunmak isteyen Apple kaynakların aktardığı bilgilere göre kamera sisteminde önemli değişiklikler yapabilir.

iPhone 7 Plus modeliyle birlikte yeni bir kamera dönemine geçiş yapan Apple bu değişikliği iPhone X modelinde sürdürmüştü. Gelen son haberler göre Apple yeni iPhone modelinde de kamera düzeneğinde değişiklik yapacak. Tayvan merkezli haber kaynaklarının aktardığı bilgilere göre yeni iPhone modeli üç ana kamera ile gelecek. Yeni iPhone modelinde kullanılacak olan 3 kamera da 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Apple ayrıca yeni kamera düzeneğinde yeni bir lens tasarımına geçecek. Ana kamerasında kullanılacak olan 3 Lens’te 6P lens tararımına geçmesi beklenen Apple’ın bu lenslerde 5X zoom özelliğini sunması bekleniyor. 

Yeni kamera düzeneğiyle birlikte düşük ışık performansında önemli değişiklikler yapıp daha kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilecek olan Apple’ın yeni iPhone modelinin ön kamerasında da önemli iyileştirmeler yapılacak. Apple’ın yeni iPhone modeline dair yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

müşteri hizmetleri