Yeni iPhone’lar Sevindirici Haberlerle Geliyor

şarj

Yeni iPhone’lar Sevindirici Haberlerle Geliyor

teknik destek <

iPhone kullanıcıları, geçtiğimiz modellerin bir konusu hakkında şikayetçi olmuşlardı. Tabii ki bu konu, tahmin edeceğiniz üzere hızlı şarj konusuydu. Yeni cihazlar hızlı şarj özelliğini taşısalar da, kullanıcılar ek bir masraf yaparak adaptör almak zorunda kalıyordu. Artık bu problem tarihe karışıyor ve yeni iPhone modelleri, kullanıcılara yeni bir müjde getiriyor.

Yeni Modeller Geliyor

Apple, gelecek sezon için üç farklı iPhone modeliyle beraber piyasaya tekrardan farklı bir giriş yapacak. Hem cihazların boyutlarında, hem ekran yapılarında hem de renklerinde değişikliğe giden ve dikkat çekmeyi amaçlayan Apple, bunun yanı sıra sistemsel olarak da kullanıcılara müjdeyi verecek. Yeni modellerin çıkışının ise WWDC etkinliğinden sonra olması bekleniyor.

şarj1

Hazır Adaptör Geliyor

iPhone modellerinin önceki serilerinde, cihazı alan kullanıcılar hızlı şarj adaptörünü de ayrı olarak alıyordu. Tabii ki orijinal adaptörlerin pahalı olması nedeniyle de kullanıcılar bu durumdan memnun değildi. Lakin, yeni gelecek 3 modelin kutusundan da hızlı şarj adaptörü ve kablosu hazır olacak çıkacak. İnternette yayılan 3D çizimlere baktığımız zaman kutudan, 18W gücünde bir adaptör görebiliyoruz.

Bunun yanı sıra adaptöre bağlanacak USB-C Lightning kablosu da yeni iPhone modellerinin kutuları içerisinde yerini alacak.

Ayrıca normal ve sıradan bir adaptörün, cihazı 1 saat içerisinde sadece %39 seviyesine getirdiğini belirtelim. Eğer yeni iPhone modellerinde orijinal adaptör ve kablo yer alırsa, bu seviye 1 saat içerisinde %79’lara kadar yükselebilecek.

 

müşteri hizmetleri