Yeni Kablosuz Şarj Özellikli AirPods

Şarj kutusunun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Gelişmeler hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

teknik destek <

Salı günkü özel etkinliğinde Apple, AirPods 2 söylentilerini yalanlayan ancak bir bakıma da doğrulayan yeni kablosuz şarj özellikli AirPods şarj kutusunu duyurdu. Yeni AirPods şarj kutusunun çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı ancak Apple İsviçre’den edinilen bilgiye göre, yeni şarj kutusu Aralık ayında 69 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Şu anda AirPods’un şarj kutusunu onarımı veya sıfırı ile değişimi için Apple’ın garanti dışı ücreti 69 dolar ve bu nedenle kablosuz şarj aksesuarının bu ücrete yakın bir rakamdan söz ediliyor olması gerçeği yansıtıyor gibi duruyor. Yeni şarj kutusunun eskisine göre tek değişen tarafı, kutunun içinde olan LED pil göstergesinin dışarıya alınmasıdır.

Bu şekilde, kullanıcılar kasayı bir Qi uyumlu şarj pedinin üstüne koyduklarında, kutunun kapağını açmaya gerek kalmadan pil seviyesini görebilecekler.

Apple, kendi Qi tabanlı şarj istasyonunu – AirPower mat – 2018’de piyasaya sunacak ancak o zamana kadar iPhone 8, iPhone X ve AirPods sahipleri üçüncü taraf şarj pedlerini satın almaya ihtiyaç duyacaklar ve belirli markaların aksesuarlarını satın alabilecekler.

müşteri hizmetleri