Yeni MacBook Pro’ların Magic Araç Çubuğu Görseli Sızdı

img_1146

2 gün önce yayınlanan macOS Sierra 10.12.1 yeni MacBook Pro ilgili uzun süredir gündemden düşmeyen Magic Araç çubuğunun ilk görüntülerini ortaya koyuyor. MacOS Sierra 10.12.1 sürümünün dosya yapısı içinde gömülü olan görüntü Touch ID işlevi ile doğrudan ilgili.

müşteri hizmetleri

MacRumors tarafından sızdırılan görüntüler, MacOS Sierra 10.12.1 System / Library / PrivateFrameworks dizini içinde bulunuyor. OLED Magic Araç Çubuğu sızıntısı yanındaki gömülü Touch ID sensörü aracılığıyla Apple Pay kullanımı doğrudan ilgili.

img_1144

Aşağıda görebileceğiniz gibi Magic Araç Çubuğu göreve bağlı olarak ekranda bağlamsal içeriği görüntülemek için kullanılıyor. Araç çubuğu Apple’ın online mağaza üzerinden bir işlem yerine getirmek için talimatlar ile bir Apple Pay arayüzü sunuyor.

img_1143

Görsellerde görüldüğü gibi yeni MacBook klavyesinin sol ve sağ tarafında ince hoparlörler bulunmakta. Tabi bu özellik muhtemelen 15 inçlik MacBook Pro modeline özel olacak. 13 inçlik modelde böyle bir değişiklik olması beklenmiyor. Yeni MacBook Pro’da ESC tuşu OLED Magic Araç Çubuğuna yer açmak için

img_1142

müşteri hizmetleri