Yeni macOS sürümü karanlık tema desteği sunacak!

yeni-macos-surumu-karanlik-tema-destegi-sunacak

Apple’ın Mac bilgisayarlarında kullandığı macOS’e önemli bir özellik geliyor. Mac bilgisayarlarında kullanılan El Capitan işletim sisteminden bu yana sadece geliştiricilerin programlarında dilerseler kullanabildikleri karanlık tema özelliği yeni macOS sürümüyle birlikte tüm sistemde kullanılabilecek. 

teknik destek <

yeni-macos-surumu-karanlik-tema-destegi-sunacak-2

iOS 12’nin Geleceği iPhone Modelleri Belli Oldu!

WWDC 2018 etkiliğinde tanıtılacak olan yeni ürünler ve yazılımlar merakla beklenirken WebKit içerisinde yeni iOS sisteminin hangi iPhone modellerine geleceği ve yeni macOS sisteminin neler sunacağı kısmen ortaya çıktı. Apple geliştiricileri WebKit içerisinde macOS sisteminin karanlık mod özelliğine ilişkin bir kod sistemi bulduklarını ifade ederken bu kod sisteminin yeni macOS sürümü olacak olan 10.14 ile birlikte kullanıma sunulacağını dile getirdiler. 

yeni-macos-surumu-karanlik-tema-destegi-sunacak-3

Yeni macOS sürümü WWDC 2018’de tanıtılacak!

Keşfedilen yeni özellikle birlikte kullanıcılar Ayarlar sekmesinden Mac cihazlarının temasını koyu ya da açık yapabilecekler. Özellikle gece bilgisayar kullanan kullanıcılar için çok yararlı olacak olan bu özellikle yeni macOS sürümünün neler sunacağı WWDC 2018’de belli olması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.