İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Mercedes – Benz S – Serisi Türkiye’de

Mercedes – Benz’in amiral gemisi olarak görülen muhteşem S- serisi ailesine yeni bir model daha katıldı. Yeni Mercedes – Benz S – Serisi Coupe olan model Türkiye’de satılmaya başlandı.

teknik destek

Mercedes – Benz S serisinin yeni üyesi Coupe, gelişmiş olan tasarımı sayesinde daha fazla sportif bir görünüm sunarken aynı zamanda bünyesinde yer alan ileri teknolojinin de yansımasını sağlıyor. S-Serici olan Coupe yeni bir krom alt eklentiye ve hava girişlerine sahip olan bir ön tampon ile yola çıkıyor. Yeni V12 ve yan marşpiyeler ile de görünümünde desteklemeler yapmıştır.

Yeni Mercedes – Benz S – Serisi ÇOK DAHA DİNAMİK

Daha dinamik bir görünümü olan AMG tasarım konseptinde de yeni arka ve ön tamponların kullanılmaya başlandığını görüyoruz. Her biri krom çerçeveye sahip olan iki tane büyük hava girişi ise ön bölümü tamamen domine etmiş şekildedir.

Yeni Mercedes S Serisi’nde yer alan sesli komut sistemi ise LINGUATRONIC, 450 taneye kadar sesli komutu algılayabilme özelliğine sahiptir. Bu şekilde sadece eğlence ve bilgi sistemlerini değil aynı zamanda koltuklarda yer alan masaj fonksiyonlarından iklimlendirme işlemlerine kadar çok geniş işlem hacmi sunuyor demektir. Otonom sürüşe ilerleyen evrede teknolojilerini güncellemiş olan araçe aynı zamanda yolu tarama işlemi yaparak süspansiyonlarının sertliğini ayarlayan altyapı da bulunmaktadır. Şubat 2018 tarihinden itibaren Mercedes – Benz S-Serisi Coupe modeli ülkemizde 1 milyon 257 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaya başlandı.

müşteri hizmetleri