Yeni Modüler Mac Pro ve Apple Monitörü için Konsept Yayınlandı

Mac Pro

Geçtiğimiz hafta, üst düzey Apple yetkilileri, şirketin düzenli bileşen yükseltmelerine uyum sağlaması için yenilenmiş ve modüler tasarıma sahip Mac Pro üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

teknik destek

Yeni modüler Mac Pro’nun piyasaya çıkmasına en az bir yıl daha var. Dolayısıyla, cihazın geliştirilmesi ve tasarlanması sürecinin tamamlanmasının ardından neye benzeyeceğini bilmiyoruz ancak neye benzeyebileceğini gösteren şık bir konsept yayınlandı.

CURVED/labs tarafından yayınlanan konseptte, tahmini olarak yeni Mac Pro’nun hemen hemen tüm donanım parçalarının kolayca yenilenebilir ve yükseltilebilir olmasını destekleyen, erişilebilirliğin oldukça kolay olduğu bir yapı ele alınmış.

Konseptteki Mac Pro’nun, üst kısmındaki delikler, sıcak havanın dışarı atılmasına izin vermek üzere tasarlanmış. Dokunmatik Touch ID’li güç düğmesi, bileşenler hakkında daha fazla bilgiye erişmek için bir Touch Bar, USB-C, USB-A ve HDMI bağlantı portları gibi ek özellikler cihaz üzerinde yer alıyor. Ayrıca bir mikrofon ve kulaklık girişine de yeni Mac Pro’da yer alıyor.

Mac Pro Konsept

Konsepti yayınlanan yeni Mac Pro ile birlikte, ultra ince çerçeveler, bir iMac tarzı stand ve arka tarafında USB-C bağlantı portlarının yer aldığı, yenilenmiş 27 inç Apple monitörünün de konsepti yine CURVED/labs tarafından paylaşıldı.

Apple Monitör

Yayınlanan bu konseptler, geliştirilmesi ve tasarımı bitmiş Mac Pro veya Apple monitörünü temsil edemez ancak yeni cihazların hayal edilmesi için bize yol gösterici olabilirler.

müşteri hizmetleri