Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Vero

Yeni Sosyal Medya Uygulaması Vero

Vero uygulaması Instagram ve Facebook gibi sosyal medya ağlarının yapmadığını yaparak göreceğiniz gönderileri kişiselleştirme imkanını sizlere sunuyor. Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Vero  Uygulamanın sunduğu özelliklerle son haftalarda en popüler uygulamaların arasında yer aldığını görebiliyoruz.

teknik destek <

Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Vero

Vero uygulaması ilk olarak 2017 yılının Nisan ayında App Store’de yayımlandı. Uygulama geçtiğimiz hafta ise dünya genelinde büyük bir patlama yaşadı ve herkes tarafından tercih edile bir uygulama oldu. Birçok kullanıcının akınına uğrayan Vero uygulaması mantık olarak daha az sosyal medya, daha çok sosyal yaşam prensibine sahip olmaktadır. Bu özelliğiyle de birçok kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Özellikle son yıllarda Facebook gibi uygulamalara ilginin azalmış olması yeni bir sosyal medya platformu arayan kişileri Vero uygulamasına yönlendirmiştir. Vero uygulamasını kullanan kişiler uygulama hakkında internetin yeni Instagram’ı olduğunu dile getiriyorlar.

Diğer Sosyal Medya Uygulamalarının Yapamadıklarını Yapıyor

Uygulama İngiltere’de çıkış yaptı. Platform olarak Instagram ile Facebook’un bir araya getirildiğini söyleyebiliriz. Uygulama kullanıcılarına müzik, fotoğraf, kitap gibi 6 tane farklı gönderi oluşturma imkanını bir arada sunuyor. Bu şekilde sizin istediğiniz içerikleri de sunmaya çaba göstermektedir. Vero, sosyal medya uygulamalarında en büyük sorunlar arasında yer alan fazla arkadaş ekleme sorununa da çözüm buluyor. Uygulamada arkadaş araması yaparken arkadaş, tanıdık ve yakın arkadaş şeklinde 3 farklı şekilde arkadaş edinme imkanınız vardır.

Vero, sizlere bu sınıflandırmaya göre arkadaşlarınızın gönderilerini görme imkanını sizlere sunmaktadır. Bir gönderi oluşturmak istediğiniz zaman ise bu gönderinin hangi kategoride yer aldığını belirterek insanların sosyal medya uygulamalarını daha rahat şekilde kullanmasını sağlıyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.