Yenilenmiş 4K Apple Tv Büyük İndirim İle Satışta!

Yenilenmiş 4K Apple Tv

Geçtiğimiz günlerde Apple‘ın başlattığı bir kampanya ile yenilenmiş  İphone 7 Ve İphone 7 Plus modellerini amerika ve birleşik krallıkta satışa sunan Apple bu defa ise yenilenmiş Apple 4K Tv Modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor.Bu cihazlar kullanıcı tarafından çok büyük bir ilgi gördü Apple TV 4K, Eylül 2017’de piyasaya çıktı.ve halen aktif olarak satışı ve güncellemesi devam etmektedir.

teknik destek

32GB ve 64GB modelleri Amerika Birleşik Devletleri’nde satış fiyatı sırasıyla 149 dolar ve 169 dolar karşılığında satılıyor ve Apple’ın eşdeğer yeni Apple TV 4K yapılandırmaları için normal fiyatı üzerinden 30 doların üzerinde mütevazı bir indirim ile kullanıcıların ilgisini üzerine toplamayı başardı. Diğer ülkelerde listelenen herhangi bir yenilenmiş Apple TV 4K modelini henüz görmedik.

Apple, yenilenmiş ürünlerinin iyice incelenip test edildiğini, temizlendiğini ve yeni bir kutu ve aksesuarlarla paketlenip yeniden satışa çıktığını söyledi.

Yenilenmiş Apple TV’ler, cihaz teslim edildiğinde geçerli olan Apple’ın standart bir yıllık garanti kapsamında olup. orijinal satın alma tarihinden itibaren Apple TV için 29 ABD doları ile iki yıla kadar uzatılabileceğini , ancak bu planın kaza sonucu hasar kapsamı içermediğini açıkça beyan etmiştir..

Apple’ın yenilenmiş ürünleri, yeni ürünlerden neredeyse ayırt edilemez, bu nedenle indirim’den istifade etme fırsatı oluşturuyorlar ancak daha iyi Apple TV 4K fırsatları bazen bayiler tarafından sunuluyor.

Apple, iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple TV 4K‘ya ek olarak Ocak ayında yenilenmiş ikinci nesil 12.9 inçlik iPad Pro modellerini satmaya başladı.

 

 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.