İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yepyeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus/Pro Sızıntıları! iPhone 6s ve iPhone 7 Karşılaştırmalı Video

Eylül ayı içerisinde tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus/Pro için sızıntılar hız kazanarak devam ediyor. Yaygın söylentiler ışığında 4.7 inç iPhone 7 ve çift arka kameralı 5.5 inç iPhone 7 Plus veya bir diğer olasılıkla iPhone 7 Pro’ya ait yepyeni görüntü ve görüntülerle birlikte 6s karşılaştırmalı bir video sızdırıldı.

teknik destek

Bir Weibo kullanıcısı tarafından ortaya saçılan bu video ve görüntü rivayet edilen 12 megapiksel çift arka kamerayı açıkça gözler önüne seriyor. Bu yönü ile ortaya çıkan aşağıdaki bu fotoğrafın kritik önem taşıdığını belirtelim. Ayrıca iPhone 6/6s’e göre %25 daha büyük arka kameraya sahip olduğu görülen iPhone 7’nin 6s ile olan kıyaslama videosuda mevcut.

iPhone-7-Plus-ve-iPhone-7

30 saniyelik videoda Roze Altın iPhone 6s ile yine aynı renk iPhone 7 karşılaştırılıyor. Videodaki yeni nesil iPhone’un 3.5 mm kulaklık girişinden yoksun olduğu net bir şekilde görülebilir. Daha önce yayınlanan videoya benzer tasarım formunun da dikkat çektiğini belirtelim. Hatta ve hatta iPhone 7 ile çıkıntılı kamera olayının devam edeceği de bir gerçek gibi duruyor…

[irp posts=”8647″ name=”iPhone 7 İlk Kez Ekranı Açık ve Tüm Hatları Belirgin Bir Şekilde Sızdırıldı!”]

Buyrun video;

https://youtu.be/WUxHSYb1LSI

iPhone 6s’e göre 7’nin en büyük kamera farkı düşük ışıkta daha üstün performans sunacak olması. Ayrıca 6s’deki çirkin anten çizgilerinin 7 ile minimize edileceği ve yeniden şekillendirilmesinin beklenildiğini de belirtelim.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için çeşitli raporlarda dillendirilen başlangıç olarak yerleşik depolama alanının 16 GB’dan 32 GB’a çıkarılması ve en üst depolama kapasitesinin 256 GB olması gündemde. 5.5 inç modeli için Smart Connector portunun geleceği de öngörülüyor.

teknik destek

3 Yorum

  1. Emre Emre 22 Temmuz 2016

    Ömer bey çok seviniriz gerçekten teşekkürler ilginiz için. Merakla bekliyoruz app store daki yerinizi. İyi çalışmalar.

  2. Emre Emre 22 Temmuz 2016

    Selam. Siz neden app store da uygulama yapmıyorsunuz. Apple foni olarak ?

Yorumlar kapatıldı.