Şimdi yükleniyor

YouTube resim içinde resim nedir

YouTube resim içinde resim nedir

YouTube resim içinde resim nedir

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Youtube resim içinde resim özelliğinin gelmesi kullanıcılarını sevindirecek. Bazı ülkelerde başlamış olan hizmet henüz Türkiye kullanıcılarına gelmedi. Youtube resim içinde resim nedir ne demek gibi sorunuza yanıtlamak için hazırladığımız haberimize katkıda bulunabilirsiniz.

teknik destek

günümüzde teknolojinin bu denli hızlı bir şekilde gelişmesi ve daha çok insana ulaşması ile birlikte teknolojiye bağlı olarak gelişen sosyal medya ve sosyal platformlarda bir o kadar popüler hâle gelmiştir. En popüler video paylaşım alanı olan Youtube dünya genelinde büyük bir kesime hitap ederken oldukça farklı kullanım alanları ile her geçen gün gelişip değişmeye devam ediyor. Çıkardığı yeni hizmetiyle çok kullanışlı hala dönen uygulama için yeni gelişmeler devam diyor.

Youtube resim içinde resim, üzerinde son zamanlarda ortaya çıkan ve yeni bir özellik olan resim içinde resim ekleme özelliği sayesinde aynı anda Youtube üzerinden video izlerken izlediğiniz videoyu küçük boyuta getirerek ekranın arka yüzünde geri kalan işlerinizi rahatlıkla halledebileceksiniz.

YouTube-resim-icinde-resim-nedir-3 YouTube resim içinde resim nedir
YouTube resim içinde resim nedir

Resim içinde resim uygulaması detayları

Youtube kullanıcıları için büyük bir rahatlık olan bu uygulama henüz daha yeni olduğu için geçtiğimiz yıl Amerika’da kullanıma sunuldu. Ayrıca ilk kullanıma başlandığında ücretli olarak nitelendirilen bu uygulama şu anda ücretsiz olarak Youtube kullanıcılarına sunuluyor.

Resim içinde resim uygulamasının Youtube kullanıcılarına sağlayacağı kolaylık ortadadır. Bu uygulama ilk olarak Amerika’daki kullanıcılara sunulsa bile ilerleyen zamanlarda ülkemizde de kullanılacağı belirtiliyor.

Yeni özellikle video izlerken telefonda farklı işlerle uğraşabileceksiniz. Video bir kenarda açık kalacak ve siz menüler arasında dolaşabileceksiniz. Özellik ilk Android’ e sonra zamanla iPhone kullanıcılarına açılacak.

teknik destek