Yükselen Değer Apple Campus 2’nin Son Hali

Apple-Campus-2-Aralik

Matthew Roberts, 2016 yılının sonu gelmişken, Apple Campus 2 için bu yıl bir güncelleme yayınladı ve uzay gemisine benzeyen merkez binası ve onu çevreleyen arazide yapılan ilerlemeyle ilgili genel kapsamda bilgilendirme yaptı. Aralık 2016 için Apple Campus 2’deki çalışmayı temsil eden video, bugün yayınlanmış.

teknik destek <

Güneş panelinin kurulumlarının %65 oranında tamamlandığı belirtiliyor. Kasım ayında %60 oranında, ekim ayında ise %50’den oranında bir tamamlamanın söz konusu olduğu düşünülüyor. Ana bina dışındaki başka yerlerde ise, Apple Campus 2 atriyumu geçen ay “büyük ilerleme” kaydetmiş. Bir ay önce, atriyumun sadece cam kısımları tamamlanmışken bu ay neredeyse tamamlanma düzeyine girmiş durumda.

Campus 2 çevresinde yürüyüş yolları tamamlanmış ve çalışanların Apple’ın kurduğu çeşitli sitelere gidip gelmeleri mümkün kılınmış. Yürüyüş yolları dışında kampüste yapılan peyzaj, olağanın üstünde tamamlanmış ve şimdi “çok sayıda ağaç” Aralık ayında dikilmiş durumda.

Yakınlardaki diğer birkaç bina, yeraltı oditoryumunun resepsiyon alanı da dahil olmak üzere kayda değer ilerlemeler kaydedilmiş ve yerel Ar-Ge merkezinde yapılan bazı çalışmaların çoğunlukla binanın içinde yoğunlaştığı söyleniyor. Son zamanlarda yağmurlar kampüsün çoğunu çamurda bıraktı ve inşaatın bu gibi engeller yüzünden 2017 yılına kadar devam edeceği öngörülüyor.

müşteri hizmetleri