Şimdi yükleniyor

İletişim

İletişim

Sahip olduğunuz bir çok ürünle ilgili soru veya sorunlarınız için sayfamız üzerinden destek talebi oluşturmalısınız. Uzmanlarımız destek taleplerinize en kısa süre içerisinde cevap vereceklerdir. Tabi öneri numaradan yardım almak isteyenler içinde bu hat ücretlidir belirtelim. Hızlı dönüş için hatla iletişime geçin.

Web sitemizde bir çok alanla alakalı çözüm odaklı konular yer alıyor. Örnek sosyal medya hesaplarına yönelik uygulanacak adımları görmeniz mümkün. Bunun dışında internet ve mobil cihazlara yönelik çok sayıda doküman yer almakta.

Destek hizmetine yönelik konular

Sosyal medya hesabınızla alakalı erişim sorunları, çalınan hesapların geri alınmasına yönelik başvurular, şifre sorunları, hesaplara yönelik şikayetler ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Yorumla bize ulaşmaya çalışan kullanıcıların dönüşleri yorumla olmakta. Lakin 1 gün içerisinde veya ertesi gün cevaplanacağını belirtelim. Hızlı iletişim için sponsorlu numara tercih edilebilir.

Resmi Twitter Hesabımız: twitter.com/AppleFoni
e-Posta Adresimiz: teknoloji24 [at] gmail.com

İletişim Formu

Aşağıdaki iletişim formu üzerinden gelen soru veya destek taleplerine yoğunluk sebebiyle ne yazık ki cevap veremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.