Şimdi yükleniyor

“Yok Artık!” Dedirten Tamamen Gerçek iPhone X Klonu: Leagoo S9

iPhone X Klonu

“Yok Artık!” Dedirten Tamamen Gerçek iPhone X Klonu: Leagoo S9

Son Güncelleme tarihi 13 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

Bugüne kadar Apple ürünleri için en büyük taklitçi konumunda görülen tek şirket Çinli Xiaomi’ydi. Xiaomi, Mi Phone, Mi Pad gibi cihazları ile Apple’ın iOS tabanlı akıllı telefonunu ve tabletini tam anlamı ile klonlayarak yani kopyalayarak dünya çapında pazarlaması ile biliniyor.

teknik destek

Bir başka Çinli marka Leagoo, Xiaomi’nin önüne geçerek, işi bir adım öteye taşıyarak iPhone X’i neredeyse birebir kopyaladı. Yakın gelecekte Çin’deki teknoloji mağazalarının raflarındaki yerini alacağı söylenen Leagoo S9’un fotoğrafları sızdırıldı. Sızdırılan akıllı telefonun ekranının üst tarafındaki çentik, arka kamerası, oval köşelerine bakıldığı zaman adeta iPhone X’e bakıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Sahte-iPhone-X "Yok Artık!" Dedirten Tamamen Gerçek iPhone X Klonu: Leagoo S9

Leagoo S9’un iPhone X’e kıyasla göze çarpan tek farklı yanı ise arka tarafında konumlandırılmış parmak izi okuyucusu. Bunun dışında telefonun gövdesinin ana malzemesi metal ve bu gövde cam ile kaplanmış. Tıpkı iPhone X’te olduğu gibi.

Android Headlines, iPhone ile karşı karşıya gelemeyecek seviyede olan Leagoo S9’un düşük ve orta seviye pazarlara hitap edecek bir akıllı telefon olduğunu söylüyor. Telefonla ilgili daha fazla teknik detay paylaşılmadı.

Leagoo, dünya çapında cihaz satışı yapan bir şirket olmasına rağmen, Çin pazarında klon ürünleri pazarlaması ile tanınıyor.

teknik destek