Şimdi yükleniyor

6,1 inç iPhone Gecikecek Mi?

6,1 inç iPhone Gecikecek Mi?

6,1 inç iPhone Gecikecek Mi?

Son Güncelleme tarihi 28 Ağustos 2018 by Harun Yıldırım

Yeni iPhone modelleri için geri sayım başladı. 30 günden kısa bir süre içerisinde yeni iPhone modellerini göreceğiz. Hal böyle olunca 2018 iPhone modelleri ile ilgili paylaşımlar da artış gösterdi.

teknik destek

Apple ile tutarlı paylaşımları ile bilinen analistler tarafından gelen bilgilere göre 6,1 inç iPhone beklenmeyen bir şekilde gecikebilir. Cihazın herkesin beklediği gibi Eylül ayında çıkış yapamayacağı söyleniyor.

Bu cihazı diğerlerin ayıran fark, üç model arasında en uygun fiyat etiketine sahip olacak model olması. Apple’ın yeni akıllı telefonları arasında 6,1 inç ekranı olmasına karşın en uygun model, 6,1 inç iPhone olacak. iPhone 9 adını alması beklenen cihazın, düşük fiyatının temel etkeni LCD ekrana sahip olması olacak.

Ming Kuo adlı analist tarafından paylaşılan bilgilere göre LCD ekranların üretiminde bir yavaşlama mevcut. Face ID özelliğine sahip olacak telefonun bu yüzden çıkış tarihinde gecikme olacak. Yeni modelin ne zaman satışa sunulacağı hakkında kesin bilgiler bulunmuyor fakat Ekim ayına kadar ertelenebilir.

teknik destek