Şimdi yükleniyor

iPhone bilgisayardan videoları silemiyorum

iPhone bilgisayardan videoları silemiyorum

Son Güncelleme tarihi 1 Mart 2021 by Teknoloji Haber

teknik destek

iPhone bilgisayardan videolar silemiyorum ve nasıl silinir diyen bireyler, işin püf noktalarını bilerek videolarını silebilirler. Çünkü videoların silinmesi oldukça kolay olmanın yanı sıra, gereken malzeme teminiyle her insanın yapabileceği cihaz kullanımları arasında yer alır. Bu konuda; bilgisayardan videoları silmek için neler gerekir, neler yapılır, hakkında yazılan bilgilendirmeleri okumak da faydalı olacaktır.

Silinmeyen iPhone videolarını silmek için neler gerekir?

iPhone cihaz kullanan ve bilgisayara bağlayarak cihazdaki videoları silme amacı taşıyanlar, gereken malzemeleri temin etmelidir.

Bu malzemeler ise şu şekildedir:

  • Kullanılmak istenen herhangi bir bilgisayar temin edilmelidir. Ancak kusursuz şekilde videoların silinmesi istenirse, Apple marka bilgisayar olması iyi olacaktır.
  • Telefonun bilgisayara bağlanmasında kullanılacak olan, girişi olan ara kablo (Telefonun kendi şarj aleti, şarj başlığından çıkarılarak kullanılabilir)

Gibi, malzemelerin temin edilmesi gerekir.

iPhone videoların silinmesi ve bu aşamada bilgisayar kullanılmak istenirse, öncelikle ara kablo kullanılarak telefonun bilgisayara bağlanması gerekir. Daha sonra iPhone üzerinde oluşan yönlendirmelerle ‘bilgisayar bağlantısına izin ver, dosyalara eriş’ seçeneklerine onay verilir. Bilgisayar üzerinden dosyalar kısmına geçilir ve kullanılan cihazın hafızası bulunur. Hafıza içerisine yapılan giriş sonucunda ‘videolar’ seçeneğine gidilir ve telefon üzerindeki tüm videolar görüntülenir. Daha sonra silinmek istenen videolar seçilerek çöp kutusuna sürüklenir. Bu işlemle, cihazdaki videolar bilgisayar üzerinden silinmiş olacaktır.

Yardımcı uygulamalarda cihazdan silebilirsiniz. Ek olarak yedeğin alınması ve başka işlemler için Windows 10′ dan Syncios ve EaseUS MobiMover programlarını deneyiniz.

iPhone-bilgisayardan-videolari iPhone bilgisayardan videoları silemiyorum
iPhone silinmeyen fotoğrafları silme
teknik destek