Şimdi yükleniyor

9 Kameralı iPhone 12

9 Kameralı iPhone 12

9 Kameralı iPhone 12

Son Güncelleme tarihi 3 Nisan 2022 by Teknoloji Haber

Apple’ dan 9 kameralı iPhone 2020′ de gelebilir. Bu model iPhone 11 değil iPhone 12 olacak. Kamera özellikleri çok iddialı olacağı söyleniyor.

teknik destek

Apple, bu yılki WWDC konferansında yeni iPhone’ ları duyuracak. Ama şimdiden çoğu ayrıntı gün yüzüne çıktı. Yeni XS, Max ve XR serisi devam ediyor.

iPhone 11, Max ve iPhone 11R modelleri gündemde. Duyuruda bu modellerde bekleniyor. 11 ve Max’ da arka tarafta 3 kamera beklenirken, 11R’ de arkada çift kamera olacak. Bu yıl beklenen modeller son çıkmış olan modellere benzer olacağı düşünülüyor.

iPhone 12 dokuz kamera

iPhone 12′ de 9 kamera olabilir. Yayınlanan konsept’ e bakıldığında sonrasında bu şekilde bir model çıkabilir. Yeni nesilde çok daha fazla özellik yer alabilir. Tasarımda değişimlerde yaşanabilir.

Apple’ ın öncülüğünü yaptığı çentik modeller çoğu markalarda kullanıldı. Ama Apple çentik olayını kaldırmayı düşündü. Yayınlanan yeni konsept’ e bakıldığında “Infinity” tarzında bir tasarım fark ediliyor.

iPhone 12 konsept’ i doğruysa ön kamera 2 ve arkada 7 kamera bulunacak. Bu model tahmini gelecek yıl çıkabilir. Tabi şu an için bunlar kesin bilgi değil.

teknik destek