Analistlerden Şaşırtan iPhone XR Satışı Tahminleri!

analistlerden-sasirtan-iphone-xr-satisi-tahminleri

Apple’ın ön siparişe açılan iPhone XR modeli beklenenden daha çok satabilir. İşte ünlü Apple analistlerinden şaşırtan iPhone XR satış rakamları tahminleri.

teknik destek

Apple ürünleri ile ilgili yaptığı başarılı tahminlerle adından söz ettiren ünlü analist Ming – Chi Kou Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone XR hakkında yeni tahminlerde bulundu. Apple’ın 2018 yılında tanıttığı yeni iPhone modellerini çok önceden tahmin eden Ming – Chi Kou’ya göre iPhone XR modelinin ilk üç gün ön sipariş talebi, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a olan talebin çok üzerinde olacak. 

analistlerden-sasirtan-iphone-xr-satisi-tahminleri-2

Kou’ya göre ayrıca iPhone XR’ın ön siparişi, iPhone Xs modelinin ön sipariş talebinden daha düşük olacak. iPhone XR modelinin uygun fiyat etiketine sahip olmasıyla birlikte dünya genelinde Apple’ın en çok satan akıllı telefonlarından birisi olacağını belirten Kuo ayrıca Apple’ın iPhone XR modeliyle başarılı işler sergileyeceğini belirtti. 

iPhone XR Özellikleri!

Tamamı ekrandan oluşan bir tasarımla gelen iPhone XR 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekranla geliyor. Liquid Retina olarak adlandırılan bu ekran 1.792 x 828 piksel çözünürlüğünde. 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip olan iPhone XR’ın ekranı ayrıca 120 Hz’lik ekran tazelemeye ve Tru Tone teknolojisine sahip. 

müşteri hizmetleri