Apple Campus 2 İnşaatının Son Hali – 30 Ocak 2017

Apple-Campus-2

Apple Campus 2 inşaatın son durumunu gösteren, bir dizi drone ile çekilmiş kısa videolar kısa süre önce YouTube’da yayınlandı. Apple Campus 2’ye ilgi duyanlar için, Şubat ayı yaklaşırken birkaç bölgesinin tamamlanmaya yaklaştığı videolarda gösteriliyor.

teknik destek <

Duncan Sinfield’ın drone videosunda, işçiler “Spaceship” yani “Uzay Gemisi” olarak adlandırılan ana binasının iç tarafına yoğunlaşmış durumdalar. Aylardır süren inşaat sonrasında, 2017 yılının ilk ayının sonunda gelen video güncellemesinde, nihayet belirgin bir ilerleme kaydedildiği görülüyor.

İnşaatın artık tamamlanmaya yaklaştığı görülüyor ama hala yapacak işler var. İnşaat işçilerinin çalışmalarını kolaylaştırmak için kurdukları vinçlere erişim sağlamak için ana binanın belirli bölümlerinin pencerelerini kaldırdıkları da videoda görülüyor. Kampüsün bir başka parçası olan Ar-Ge binasının da artık tamamlanmaya yakın olduğu, yeşillendirme, yer altı tünelleri de dahil olmak üzere saha çevresindeki düzenlemelerin de etkin bir şekilde devam ettiği ve kampüsün çatısındaki güneş panellerinin montajlarının sürdüğü de yine videoda görülebilir.

Matthew Roberts’ın drone videosunda ise, güneş panellerinin montajının %70 civarında tamamlandığı ve kampüs alanının çoğunun, önceki haftalarda bölgeye gelen fırtınadan dolayı su ve çamurla dolu olduğunu tahmin ediliyor. Kampüs çevresinde yapılan son rötuşlar arasında, Ar-Ge binasının önü için otopark, aynı binanın arkasında yer alan lambalar ve kampüs çevresinde meydana gelen yürüyüş yolları yer alıyor.

Garajlar tamamlandığından beri işçiler, bu alanı araçlarını park etmek için kullanmaya başlamışlar.

müşteri hizmetleri