Apple Destek Uygulaması App Store’da Yerini Aldı!

iPhone müşteri hizmetleri

Son dönemde kullanıcıları için büyük sosyal medya atılımı gerçekleştiren ve özellikle Twitter üzerinden birebir destek şansı sunan Apple’ın şimdiki hedefinde ise basit bir uygulama ile müşteri desteği. Apple Destek adı verilen uygulama, başta Türkiye olmak üzere pek çok bölgede artık kullanılabilir.

müşteri hizmetleri

Daha önce ilk olarak Hollanda’da bu uygulamanın test edildiğini sizlerle paylaşmıştık. Nihayet Apple, Türkiye için de uygulamayı yayına sunmuş durumda.

Cihaz arıza bildirimi ve çok çeşitli konuda soru sorabileceğiniz bir uygulama karşınızda. Ülkemizde pek aktif kullanılmayan bir uygulama olsa da biz unutkanlık ve teknoloji özürlüğü meselesine bağlıyoruz.

Apple destek hizmeti

Uygulamayı iOS cihazınıza (iPhone, iPad, iPod touch) indirebilir ve Apple Kimliği’niz ile giriş yaparak eşsiz destek kapısını aralayabilirsiniz. Uygulama üzerinde, Apple Kimliği’nizin bağlı olduğu cihazlar özellikle listelenir. Bu cihazlarla ilgili her türlü detaya, yardım dökümanlarına erişebilirsiniz.

IMG_0497

IMG_0498

IMG_0499

Eğer ki ne yardım dökümanları ne de diğer uygulama içeriği işinize yaramazsa bir Apple Uzmanı ile eşzamanlı görüşme başlatabilirsiniz.

Uygulamayı App Store üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz. Detaylı anlatım https://www.andronova.net/apple-ios/apple-iletisim-icin-apple-destek-uygulamasi-h3820.html

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Adamlara 5s için soru sordum sohpet ettiler ya ne garanti var ne birşey apple desteği tartışılmaz 🙂

Comments are closed.