Apple Gerçeği Biliyormuş!

iphone66

Apple Gerçeği Biliyormuş!

teknik destek <

2016 yılında meydana gelen iPhone 6 problemini hepimiz biliyoruzdur. iPhone 6 ve 6S modellerini satın alan kullanıcılar, kısa zaman sonra ekstra bir güç kullanmaya gerek kalmadan cihazların büküldüğünü dile getirmişti. Bu açıklamalara hiçbir şekilde geri dönüş yapmayan Apple, kullanıcılarını cevapsız bırakmıştı. Bu sefer de, 2016 olayıyla ilgili yeni raporlar çıktı. Peki bakalım raporlarda ne yazıyor?

MotherBoard 4 Yıl Sonra Açıkladı

Apple’ın 2016 skandalı hakkında sessiz kalmasıyla beraber, MotherBoard, bu konu hakkında derin bir araştırma yapma gereği duymuştu. Apple kısa süre sonra, kullanıcıların tatmin olmayacağı cevaplar verince de, MotherBoard iyice şüphelendi ve araştırma raporlarını bir araya getirerek bilinmeyen gerçeği ortaya çıkardı.

iphone6

Apple Biliyormuş!

2016 yılında meydana gelen iPhone 6 ve 6S skandalı, aslında Apple tarafından biliniyormuş. Hatalı telefonları kullanıcılara bilerek veren Apple, yine sessiz kaldı diyebiliriz. Araştırma raporlarında yazan bilgilere göre iPhone 6 serisi, diğer 5 serisine göre 7.2 kat daha güçsüz bir konumda tasarlanmış. Bu nedenle telefonlarını cebine koyan kullanıcılar, herhangi bir müdahale olmadan telefonun yamulduğunu söylemişlerdi.

Apple Yine Sessiz Kaldı!

MotherBoard’ın yayınladığı raporlardan sonra Apple yine sessiz kaldı ve bu konu hakkında hiçbir açıklamada bulunmadı. Lakin herhangi bir açıklama gelmese bile, kullanıcılar bu raporlardan sonra Apple firmasına pek de olumlu bakacak gibi görünmüyor. İlerleyen zamanlarda şirketin ve kullanıcıların tepkileri hakkında bilgiler edinebileceğiz.

müşteri hizmetleri