İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Music Türk Kullanıcılarına Özel Türkçe Rap Odasını Açıyor

Geçtiğimiz günlerde 40 milyon ücretli üyeye ulaşmasını yeni yöneticiyle kutlayan Apple Music Türkiye’de bulunan kullanıcılar için özel olarak “Türkçe Rap” odası açıyor. 

Apple Türkiye’den yapılan açıklamaya göre Apple Music’te Türkçe Rap’in nabzını tutmak için yeni bir oda oluşturuldu. Türkçe Rap sahnesinin nabzının tutulacağı bu odada yepyeni Türkçe Rap yıldızlarının, Türkçe Rap’in underground dünyasının parlayan isimleri ve Türkçe Rap’e yön veren isimlerin efsaneleşen parçaları Apple Music Türkçe Rap Odası’nda yer alacak. 

Apple Music’in Türkçe Rap Odası’nda kullanıcıların dinlenmele alışkanlığına göre hazırlanmış özel listelerle birlikte sanatçı listeleri, sevilen şarkıların listeleri, yeni Türkçe Rap albümleri, Türkçe Rap’in yeni yıldızlarının albümlerine ve Türkçe Rape dair önemli albümler ve videolar bulunacak. 

Türkçe Rap’in Önemli İsimleri Apple Music Türkçe Rap Odası’nın Açılmasından Ötürü Mutlu!

Türkçe Rap dünyasının önde gelen isimleri Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılan Apple Music’in Türkçe Rap Odasını açmasından ötürü heyecanlı ve mutlu olduklarını belirtti. Türkçe Rap’in önde gelen isimlerinin açıklamaları ise şöyle;

Ceza: “Apple Music ve yeni Türkçe Rap odası üzerinden şarkılarımı hayranlarımla buluşturacağım için çok mutluyum. Hoşgeldin Türkçe Rap odası”  

Yener Çevik: “Apple Music SALON, Turkce Rap ODASI. Ben Yener Çevik, yani sokak kafası”  

Şanışer: “Apple Music’in Türkçe Rap müziğine özel bir oda tanıtıyor olması çok güzel, bugünden itibaren dinleyicilerim yeni albümü bu oda üzerinden dinleyebilir.”  

Ayrıca, Türkçe Rap Odası’nın açıldığı bugün Şanışer’in yeni albümü LUDOVICO II, sadece Apple Music’te severleriyle buluşuyor.